Golf tdi aracım var aküsünü değiştirmek istıyorum

Onr3434

Yeni Üye
İsim
Onur
Arkadaslar 2015 golf tdi aracım var aküsünü değiştirmek  istıyorum servis orjinaline  1300 +400 işçilik biçiyo cok fazla kendim akü alıp değiştirmek istıyorum özelde bilgisi tecrübesi olan var mı varta akü almayı düşünüyorum  uzun zmandır star stop calısmıyo akü zayıflıgı nedeniyle sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Onr3434 öncelikle hoşgeldin. Anlaşılır olması açısından başlıklarımızı daha açıklayıcı seçmeye dikkat edelim (akü değişimi hakkında yardım gibi). Kaldı ki forumda arama yaparsan akü hakkında oldukça fazla bilgi mevcut. Yine de yardımcı olmak açısından aracındaki mevcut akü kaç amper ve efb/agm nedir bakıp söyleyebilir misin ?

Lütfen forumumuzda konu açarken başlığı tek kelime ile değil güzelce belirtiniz.

Lütfen forum kurallarını okuyun. Konu başlığı değiştirildi.

400 lira işçilik nedir?

Triger işçiliği 400 lira

Yada manuel baskı balata değişimine 400 lira alınıyor?

İşçi sınıfının 2 dakika 56 saniyelik  işçilik ücreti akü değişimi için bile 400 lira ise? Her yıl 1 Mayıs'ta  halay çekip takla atmayı geçsinler 365 gün bayram yapsalar yeridir

Aküyü 7 yaşındaki çocuk bile değişir taş çatlasın 10 dklık işlem . İşçilik ücreti maksimum 20 tl olmalı 400 nedir .

Serviste ki işgüzar boş boş konuşmayı seven birinin işidir bu., telefon açıp işçilik fiyatını bilee öğrenme gereği duymadan size fiyat vermiştir., başka bir servise sorunuz., servis var, servis var., kimisi size yaptığını yapar., kimisi ise aşşağıdan işi yapacak ustayı arayıp fiyat ister.. başka bir servisi arayın.. yada gidin dışardan alınız..

Arkadaslar bn dısardan alıp elektrikciye taktırmak istiyorum entegre muhabbeti var onu nasıl ypclar onu bilmiyorum 

Arkadaslar bn dısardan alıp elektrikciye taktırmak istiyorum entegre muhabbeti var onu nasıl ypclar onu bilmiyorum 
Çok elzem bişe değil akunuz değişsin sonra bir yerde yazılımla tanıtılır

Geri
Üst Alt