Yeni kodlamaları bi yerde toplasak

İsim
cihangir Şengezer
Forumda bakıyorum da uzun zamandır yeni kodlamalardan bahsedilmiyor

Yeni kodlamaları bi yerde toplasak eskisi gibi ulaşılması açısından kolaylık olur diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla sanki ben kabloyu alana kadar herkes kodlamalarla uğraşıyor gibiydi, ben kabloyu aldım kodlamalarla uğraşmayı kestiler gibi bir his his oluştu içimde🥺 3-4 kodlama yapabildim ancak. Yeni yerde toplansada yine aynı şey olacak, ilgi görmediği için eskisi gibi arkalarda kalacak. 

Ben kabloyu bir türlü denk getiremedim :)  Güncel kablo linki konusuna link paylaşılıyor giriyorum link silinmiş. Ne zaman kabloyu almayı başarabilirsem kodlamalara geçeceğim inş.  :D  

Tek bir başlıkta SABİT KONU olması çok daha verimli olacağını düşünüyorum. Özellikle ilk mesaj sürekli güncellenerek yeni kodlamalar eklenirse aradığımızı rahatça bulabiliriz.

Anlaşıldı kodlama işi tarih olmuş sadece işe ticari bakanlar biliyor kodların güncel halini
Yardımlaşma bu konuda bitmiş forumda

Yeni Kodlama yok ki doğru düzgün. Bildiğiniz varsa ilgili kategoriden talep edin yazan çıkar hocam 

Kablo düşünen olursa bende var arkadaşlar 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anlaşıldı kodlama işi tarih olmuş sadece işe ticari bakanlar biliyor kodların güncel halini
Yardımlaşma bu konuda bitmiş forumda

Resimden gördüğüm kadarıyla  golf 7 niz var.  Golf 7 için tüm kodlamalar zaten forumda mevcut . 

Geri
Üst Alt