Jump to content

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2016 model 42800 km de manuel,comfortline ek olarak sürüş konfor paketi bi xenon basic ön farlar dijon jantlar artı cam tavan 3 bakımını da doğuş oto Çankaya’da yaptırdım. Aile genişlemesinden ötürü Passat a geçmeyi planlıyorum.

Boya ve değişen:  yok

Fiyat: 107000 bin yazdım malum sitede fiyatlarına bakarak ama satılır fiyatını tam kestiremiyorum bu konuda değerli görüşleriniz benim için önemli.

FOTOĞRAFLAR:

D4020058-7CF6-447C-A243-2DB5508776B1.jpeg

1543EBFF-852B-46B6-91CC-D83B93C2DB69.jpeg

3125A707-AC76-4CC9-B87F-DE0B0A5C4A96.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, voice-org yazdı:

Sağolun teşekkür ederim öncelikle 105 e sattım hocam 171500 e de yeni passata geçiş yaptım nasip olursa yarın kapora verecem

Hayırlı olsun makyajlı passat sanırım

motor ve donanım paket ne aldınız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Led far olması +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ (500 tane artı)

Makyajlı passatta en boş donanıma da LED ön far koymaları isabet olmuş

D sınıfı araç alıp  sarı fener ampulüyle yol almak ,, gündüzleri kandil yağ lambası ayarında gündüz sürüş aydınlatması falan fiyasko idi.(eski makyajsız  trend ve comfortta)

Donanım seviyeleri!

1-Passat (en boş), model ismini donanım ismine vermek?? de ilginç

2-Business

3-Elegance

Yılların

Trend/comfort/Highline sınıflandırması dan niye vazgeçilmiş garip!(anlamsız)

Ömer Kahraman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, voice-org yazdı:

Passat paket hocam eski trend eşdeğeri 1.5 150 ps act dsg pirit gümüş appconnect li 8 inch ekran led farlar ve gündüz sürüş farları var eski trendline a ekstra olarak

Yeni aracınız hayırlı olsun hocam. Bir inceleme konusu bekleriz :) 

tuncer_2632 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, forjust1day yazdı:

Aracımı satışa koyduğumda 90 a anca satarsın dediler ki cam tavan hariç hatrı sayılır donanımlar mevcut aracımda. 

En sonunda cam tavan taktırcaklar o olucak :P

Ömer Kahraman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam bu işler nasip kısmet 107 den ilana koydum 1hafta oldu olmadı çok fazla telefon ve çok ilginç mesajlar da aldım ama  alan arkadaş geldi hiçbiryere de göstermedi 105e pazarlık yaptık aldı gitti gayette düzgün bir arakadaştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, voice-org yazdı:

Hocam bu işler nasip kısmet 107 den ilana koydum 1hafta oldu olmadı çok fazla telefon ve çok ilginç mesajlar da aldım ama  alan arkadaş geldi hiçbiryere de göstermedi 105e pazarlık yaptık aldı gitti gayette düzgün bir arakadaştı.

hayırlısı olsun hocam. bende aracımı 2016 model 27.000 km de comfortline manuel ışık paket 97.000 liraya sattım geçen hafta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...