Jump to content

Holigan

Satılık ekstralı 1.2 tsi comfortline 62.000 km.

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler: 2013 1.2 tsi comfortline manuel 62.000 kmde.  2014 trafiğe çıkışlı. Sürtmeden dolayı 4 parçada boya var. Hepsi fotoğraflı. 

Aracın 2. sahibiyim. Çok abartmadan hoşuma gittiğince aracıma ilaveler yaptım. Aracın gizli özellikleri de açıktır. 

Sürüş ve konfor paketlere ilaveten;

-Çift u led far (replika),

-7.5 kayar led stop (orijinal),

-Geri görüş kamerası,

-6.5" bluetooth ekran,

-Krom pedal seti,

-Krom ön panjur,

Lumar cam filmi (4 cam 2 numara, arka cam 1 numara)

-Deri kolçak başlığı gibi ekstralara severek ekledim. Daha da alıp ekleyemediğim ufak tefek şeyler de var (cam düğmesini çevreleyen deri görünümlü kol tutacağı vs.)

Ailemiz genişlediği için artık her tatilde bagaja eşya koyarken akla karayı seçiyorum, geniş ve otomatik vitesli bi araç almak için satıyorum. En kısa zamanda detaylı resimleri ekleyeceğim. Kıymet bilen bi arkadaşa gitmesini isterim açıkçası. Fiyatta da araç başında cüzi bi pazarlık payım olur. 

Ankara'da yaşayan arkadaşlar bilirler, aracımı @necati ustaya götürdüm bakımlar için, her zaman herşeyiyle yardımcı oldu sağolsun. En son 3 ay önce Necati ustada periyodik bakımı yapıldı (yağ-filtre değişimi), debriyaj baskı balatası değişti.

Boya ve değişen:  Sol ön çamurluk, sağ arka kapı (lokal), sağ arka çamurluk (lokal), arka tampon. Değişen yok. Tramer kaydı 719 TL. 

Fiyat: 92.000

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memurdan-ekstrali-hatasiz-1.2-tsi-comfortline-62000-km-730059540/detay

FOTOĞRAFLAR:

IMG_1895.JPG

IMG_1896.JPG

IMG_1899.JPG

IMG_1897.JPG

IMG_1902.JPG

IMG_1923.JPG

IMG_1926.JPG

IMG_1913.JPG

IMG_1914.JPG

IMG_1903.JPG

IMG_1908.JPG

IMG_1925.JPG

IMG_1915.JPG

IMG_1919.JPG

IMG_1929.PNG

tarihinde Holigan tarafından düzenlendi
foto

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@berko23 teşekkür ederim hocam, kısmet bu işler. orjinal far ve stopları duruyor, eğer istediğim fiyata satılmazsa daha düşük fiyata orjinalleriyle verip çıkanları ayrı da satabilirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...