U LEDLİ Bİ-XENON İLE ÖN SİNYAL FARININ ÇAKARLI YANMASI

major24 dedi:
Haha eyw. Hocam ben Orj. Kablo alacağım. Butceyi duzene sokmam lazim. şimdilik ilk hedefimde araç içi kamera var. Ondan sonra vereceğim kablo siparişini.
orjinal kablo 600 $ civarı galiba.
Emin misiniz ? Daha önceden  bakmıştım ve hatırladığım kadarıyla 200-250TL ye geliyordu ? Belki de daha az.
Hocam o orjinal diye satılan ama aslında orjinal olmayan kablo ;)

yusuf dedi:
Haha eyw. Hocam ben Orj. Kablo alacağım. Butceyi duzene sokmam lazim. şimdilik ilk hedefimde araç içi kamera var. Ondan sonra vereceğim kablo siparişini.
orjinal kablo 600 $ civarı galiba.
Emin misiniz ? Daha önceden  bakmıştım ve hatırladığım kadarıyla 200-250TL ye geliyordu ? Belki de daha az.
Hocam o orjinal diye satılan ama aslında orjinal olmayan kablo ;)
Hımmm. Forumda alan kişiler vardı dediğim fiyatlardan ve güncelleme alabiliyorlardı. Şimdilik hedefimde araç içi kamera var. sonrasında alacağım zaman detaylı araştırmasını yaparım ( yaparız ^^ )

burakca dedi:
Whatsapp grubumuza gelen bir videoyu paylaşıyım bende aslında olay tamamen aynı u led ler değil normal xenonlar yanıp sönüyor dörtlülerle.

evet burada komple ön farlar yanıyor sanki. hoş olmamış bence.

ama u ledleri olmayan için çözüm olabilir tabiki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yine dayanamadım. içimde bir ses git yap dedi. paraleli çakarlıya çevirdim. senin tercihin doğruydu göktuğ. çakarsız olmuyor gerçekten.  s=s15

sadece standart sinyalle yetinmeyi artık düşünemiyorum yau. 

@gdervisoglu

Sinyal ile paralel yanıp sönmesi için ne yapmamız lazım arkadaşlar?

Orjinal haline getirmek için hangi yolu izlememiz gerekli şuan Çakarlı yanıyor U led ile sinyaller 

Orjinal haline getirmek için hangi yolu izlememiz gerekli şuan Çakarlı yanıyor U led ile sinyaller 
1. mesajdaki kanalların kodlamalarını not active ve maximize yapın. hangi kanal derseniz eski değerleri fotolarda gözüküyor bu şekilde yapın. tekrar görüşelim.

Merhaba Arkadaşlar, çakarlı yanması muayenede sorun yaratıyor mu?

1. mesajdaki kanalların kodlamalarını not active ve maximize yapın. hangi kanal derseniz eski değerleri fotolarda gözüküyor bu şekilde yapın. tekrar görüşelim.
Hocam tam olarak çakarlı yanmasının nasıl iptal edildiğini anlayamadım, müsait bir vaktinizde arka ve ön sinyallerin çakarlı yanmasının nasıl iptal edildiğini resimli paylaşabilir misiniz?

Geri
Üst Alt