Hangi Tip Plaka Led Aydınlatma

Şuan ki vergileri düşününce uzun ömürlü almak daha mantıklı geliyor . Altaki oem tipli olanı alıp kodlamasını yaparak uzun süre kullanabilirsiniz . 

Üstteki versiyon benim içime sinmiyor kodlama yapamam derseniz t10 led alın 5-6 ayda bir patlar değiştirsiniz tanesi 2-4 tl birşeydir toplu alırsanız dahada ucuza gelebilir.

Alttaki ürünü daha önceki araçlarımda uzun süre kullandım.Hiç bir sorun yaşamadım.Uzun ömürlü sağlam bir üründür.Direnç eklemeden kodlanıp kullanılabilir.

yani ikiside kodlamaya ihtiyaç var :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Direnç eklemenin bir zararı oluyor mu ben direk fardoktorundan alıp dirençle beraber bağlayıp kullanıyorum daha dün bağladım 

8E1D20EE-B62F-4C9E-9462-6B536CAEBC6A.jpeg

Kodlama ile 5 dk da arıza ışıgı problemini hallettim hocam, dirençe ekstra para vermeye gerek kalmadı. T10 aldım taktım

Ben ikisini de denedim. Ustteki urun fazla parlak orjinal tip olan gayet guzel alip 2 dk kodlama yapip kullanın 

Ben ikisini de denedim. Ustteki urun fazla parlak orjinal tip olan gayet guzel alip 2 dk kodlama yapip kullanın 
Tesekkur ederim

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alttaki ürünü bende 2 yıl önce Polo aracımda  kodlayıp  kullandım .Çok memnunum kalmıştım.Tavsiyemdir.

Geri
Üst Alt