Coilover taktırmak istiyorum

jaxen

Yeni Üye
İsim
Mustafa
Selamın Aleyküm

Aracın şu an ki duruşu böyle, önlerde Başaran coil takılı, arkalarda 5cm yay var. Önleri de arkayı da 2-3cm kaldırmak istiyorum. Arkaya coil takılmıyor diyenler var. İşin aslı nedir yayları söktürüp, coil taktırabilir miyim ? Takozla yükseltmek istemiyorum. Fikri olan, bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

Screenshot_5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben olsam Eibach 3.5 Takıp yoluma bakarım diğer türlü konfor iyice yerlerde oluyor

En başta bilindik markaların araca özel üretilmiş testlerden geçmiş ekipmanları tercih etmenizi öneririm 

coil var demişsiniz önleri ayar ile 2-3 cm rahatlıkla yükseltebilirsiniz 

arkalar içinde kullanılmış 3.5cm satan birilerini bulup kullanabilirsiniz 

@Ufukkaya  Önlerde sıkıntı yok ayarlatacağım. Arkalarda 5cm spor yay var. Fakat şu an arkası çok sallıyor. Takoz ile kaldıralım sallamayı keser diyorlar ama herhalde denemeden bir şey anlayamayacağız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@jaxen inanın takoz vs bilmem güvenlik herşeyden önce gelir işin ehli bir yere gitmenizi öneririm 

@Ufukkaya Önleri biraz kaldırdım arkaya dokunmadım şimdilik hiç bir sıkıntısı yok. Teşekkür ederim önerileriniz için. 

Lütfen forumumuzda konu açarken başlığı tek kelime ile değil güzelce belirtiniz. 

Lütfen forum kurallarını okuyun. Konu başlığı değiştirildi.

Geri
Üst Alt