Amerikan Park

@theGenius 

hüseyin hocam bi sorum var size;

bu sinyal ledleri arkadakiler gibi tek tek mi yoksa tek ampülden yansıtma mı?

@theGenius hüseyin hocam bi sorum var size;

bu sinyal ledleri arkadakiler gibi tek tek mi yoksa tek ampülden yansıtma mı?
Hocam tam olarak arkadaki ledin aynısı. Ayrı ayrı yanıyor her bir led kristali. Sırf bu yüzden çakarlı sinyali kapattım. Öndeki ile arkadaki aynı olsun diye.

@OrhanHoca m mrb. Bende 2016 polo var ve amerikanları kodlayamadım. Sebenine gelince benim araçta alttaki resimdeki kodlamayı standlich ile başlayan bir şey yok nasıl çözeriz bu işi

39692e49c4c04763ed46d48765f0de5f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@OrhanHoca m mrb. Bende 2016 polo var ve amerikanları kodlayamadım. Sebenine gelince benim araçta alttaki resimdeki kodlamayı standlich ile başlayan bir şey yok nasıl çözeriz bu işi
Hocam polo da Amerikan parkların açılıp açılmadığını bilmiyorum gerçekten. bu kodlama stemeide de yok.

http://www.stemei.de/pages/coding/vw-polo-6c.php

Biraz netten bakım da beyinle alakalıymış karşılamıyor sanırım. modül ekleme felan dan bahsediliyor. Belki bu sebeple bulamıyorsun kodun karşılığını.

Moderatör tarafında düzenlendi:

39692e49c4c04763ed46d48765f0de5f.jpg

Araca bağlanacağınızda haber edin birlikte bakalım hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana da iş çıktı araştıracağım mutlaka [emoji4]

iPhone using Tapatalk

Aslında ben sizi zıyarete gelsem :) çay kahve içeriz bi sorunum daha var oda ayak aydınlatma. Bcm den pin yerini bulup kodlayabilirmiyiz acep :)

Geri
Üst Alt