Amerikan Park

Hocam özelden yazdım musait oldugunuzda cevabınızı bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

nMAML0.jpg
Wooooowww , Serdar Hocam şekill olmuş,  LED park ampüllerinide takmışsın çok güzel.

11866317_10153596854688281_3606982458299828350_n.jpg

Sefa Hocam hoşgeldin nerelerdesin.

U-Ledimiz yok ama beyaz ledler güzel oldu  :'(
Beyaz ledleri ilk ben almıştım dh zamanlarında :)  valla serdar hocam buralardayımda iş güç hayat telaşı diyelim,  valla bende uled almadığıma pişmanım ama yinede iyi:)  serdar hocam şu durbanları görelim senin bide

Eren naber kardeşim? Foruma yabancıyım mention edemiyorum

Beyaz ledleri ilk ben almıştım dh zamanlarında :)  valla serdar hocam buralardayımda iş güç hayat telaşı diyelim,  valla bende uled almadığıma pişmanım ama yinede iyi:)  serdar hocam şu durbanları görelim senin bide
s=bigstar s=bigstar

bDDYr0.jpg

@NegatiweJant, yaylar, lip , marşpiyel uyumu mükemmel olmuş 

İyidir Abi seni sormalı :)

Mention için @ yazdıktan sonra kimi mention edeceksen onun nickini yazman yeterli :) @MyValue şeklinde :)
Bende iyiyim Erencim Sağolasın, Kim nerede ne yapıyo nerdeyazıyo onları nerden görcez :))    @Negatiwe serdar hocam bigün gelip senin arabaya kriko vurup çalacam şu jantlarıı :D  

Hocam özelden yazdım musait oldugunuzda cevabınızı bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
İşte bu çok güzel. o tarafa yolu düşen hocalarımızdan birisi de Muhammed hocam. bu iş için tam adamı o da.

Sevindim bu mesajlaşmaya. :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba sefa seni görmek güzel gerçekten. :'(

siyah araç temizlik ve bakım üstadı. s=bigstar

@MyValue

@Orhan Hoca merhaba Orhan Abi,  teşekkürler sizleride görmek güzel. bayadır aklımdaydı nazım abiyle görüştüğümüzde bi türlü fırsat olmadığını dile getirmiştim nasip bu güneymiş.  Ne var ne yok görüşmeyeli.  Led sis ampülü yapmışsn imzanı okudum :)   Link alalımda bizde değerlendirelim bunu 

j@Orhan Hoca merhaba Orhan Abi,  teşekkürler sizleride görmek güzel. bayadır aklımdaydı nazım abiyle görüştüğümüzde bi türlü fırsat olmadığını dile getirmiştim nasip bu güneymiş.  Ne var ne yok görüşmeyeli.  Led sis ampülü yapmışsn imzanı okudum :)   Link alalımda bizde değerlendirelim bunu 
iyi valla gümbür gümbür gidiyor forum gördüğün gibi.

led sis konu başlığı bu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

üstatlar kodlamayı yaptım.ambiyans ayarından şiddetinide belirleyebiliyorum fakat kapılar her açıldığında iç aydınlatmalara bağlı olarak amerikanlarda yanıyor.kapılar açıkken yanmalarını istemiyorum varmı bunun bir kodlaması acaba?

Geri
Üst Alt