Jump to content
Orhan

AMERİKAN PARKLARI AÇMAK

Recommended Posts

Bu aralar denetimler hayli fazla Tüvtürk te.. kesinlikle Geçmez diyorum ben. Risk almaya gerek yok hocam hem zaman hem maddi kayıp yaşamayın bence. Selamlar:'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, emrah_ yazdı:

arkadaşlar yarın aracı muayeneye götüreceğim istanbul anadolu yakasında amerikan parkı kapatmak için yardımcı olabilecek var mı ?

Hocam gün içinde yazsaydınız bu akşam yapardık. 1 hafta İstanbuldayım yapardık iki dk. Eğer ambiyansa bağladıysanız yaparken, menüden kapı ambiyanslarını kapatın öyle girin muayeneye, çıkınca geri açarsınız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, fcsrn yazdı:

Hocam gün içinde yazsaydınız bu akşam yapardık. 1 hafta İstanbuldayım yapardık iki dk. Eğer ambiyansa bağladıysanız yaparken, menüden kapı ambiyanslarını kapatın öyle girin muayeneye, çıkınca geri açarsınız. 

Sanırım kapı ambiyansına bağlı değil , istanbulda hangi semttesiniz muayene akşam 16:30 da eğer sizin için uygunsa yanınıza gelebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, emrah_ yazdı:

Sanırım kapı ambiyansına bağlı değil , istanbulda hangi semttesiniz muayene akşam 16:30 da eğer sizin için uygunsa yanınıza gelebilirim.

Hocam otel ümraniye tarafında ancak gün içinde ev arayacağımız için sürekli yer değişikliği olacak. Siz neredesiniz? 

5 saat önce, burakca yazdı:

Amerikan parkla muayeneden hafif kusur olarak geçmişler öyle yazmış arkadaş

Hocam geçiren de var geçirmeyen de. 

Kimisi diyor ki, "Sinyal verdiğinde o turuncu lamba tam olarak yanıp sönsün yeter, gerisi önemli değil." 

Kimisi de gıcıklığı tutuyor geçirmiyor. Belli bir standartı yok yani. Şansınıza kalmış biraz da. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bugün muayeneye götürdüm aracımı amerikan parklar açıktı hiçbir sıkıntı olmadı. 

bu arada muayeneye giderken app plakaları söktüm orjinal plakaları çift taraflı bantla yapıştırdım eskiden vidayla tutturulmuştu teknisyen vida deliklerini kapatman lazım bu şekilde ağır kusur ama ben git-gel yapma diye geçirdim dedi bilginiz olsun :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı kodlamayı arkadaşımın comfortline aracında yaptık ancak sola sinyal verince ön sağ sinyalde yanıp sönüyor. Amerikan park devreden çıkıyor. Sağa sinyal verince sorun yok. Amerikan park çalışıyor. İki tarafında değerlerini karşılaştırdım aynı. Sorunu çözemedik yardımlarınızı bekliyoruz. ? 3 kısım hariç midline aracımda yaptık sıkıntı yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, mkucukonder yazdı:

Aynı kodlamayı arkadaşımın comfortline aracında yaptık ancak sola sinyal verince ön sağ sinyalde yanıp sönüyor. Amerikan park devreden çıkıyor. Sağa sinyal verince sorun yok. Amerikan park çalışıyor. İki tarafında değerlerini karşılaştırdım aynı. Sorunu çözemedik yardımlarınızı bekliyoruz. ? 3 kısım hariç midline aracımda yaptık sıkıntı yok.

Sağa yapmanız gereken Blinken Rechts Dunkelphase değerini Blinken LİNKS Dunkelphase yaptığınız için öyle oluyor. Kodlamayı kontrol edin göreceksiniz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, fcsrn yazdı:

Sağa yapmanız gereken Blinken Rechts Dunkelphase değerini Blinken LİNKS Dunkelphase yaptığınız için öyle oluyor. Kodlamayı kontrol edin göreceksiniz. 

Allah razı olsun. Gözden kaçıyor çok teşekkür ederim. Düzeldi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çakarli sinyal geçmedi bir de plakalardaki rakamlar kalın veya taşarak boyandiysa gecmiyor hem de bunların hepsi ağır kusur olarak saydılar

Amirakan da gecneyecektir büyük ihtimal.

Bayram arifesi iyi küfür yediler benden

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, Feyzal59 yazdı:

Çakarli sinyal geçmedi bir de plakalardaki rakamlar kalın veya taşarak boyandiysa gecmiyor hem de bunların hepsi ağır kusur olarak saydılar

Amirakan da gecneyecektir büyük ihtimal.

Bayram arifesi iyi küfür yediler benden

Benim arkadaşım da başta geçirmemiş görevli modülü çıkar gel demiş çakarlı sinyal için. Bulabiliyosan sen çıkar demiş arkadaşta, bu sefer geri vites yapıp geçirmişler sorunsuz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam kodalamayi harfiyen yaptim fakat aracin kontagi kaptinca uledler deil sadece  sinyal lamblari yaniyo ve ambiymas aydinlatmasina baglanmadi acaba bi hata mi yaptim hata mi var ? Yardim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, src0034 yazdı:

Hocam kodalamayi harfiyen yaptim fakat aracin kontagi kaptinca uledler deil sadece  sinyal lamblari yaniyo ve ambiymas aydinlatmasina baglanmadi acaba bi hata mi yaptim hata mi var ? Yardim

Muhtemelen bi hata var. İstanbul'da neredesiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.