Amerikan Park

@Orhan Hoca Teşekkür ederim Orhan hocam. Forumda yeniyim mobilden giriyorum flood için kusura bakmayın. Siz rolanti konusunda ne düşünüyorsunuz ?
yusufun da dediği gibi normale döner hocam. kodlama yaparken aküden yiyorsunuz. 

akü değeriniz kaç şu an?

@Fatih Tursun hocam biraz kullanın aracı normale döner. Akü zayıfladı belki ondan da olabilir.
Herhalde öyle hocam,70 km yol yaptım kodlamadan sonra şu an biraz daha çabuk düşmeye başladı. Normal gibi. Teşekkür ederim. 

yusufun da dediği gibi normale döner hocam. kodlama yaparken aküden yiyorsunuz. 

akü değeriniz kaç şu an?
Hocam bakmadım kaç olduğuna  ama yol yaptıktan sobta normale döndü gibi.

Gündüz farlarını teypten kapattım,gündüz farı kapalıyken amerikan parkları yakamaz mıyız ? İlla park yada gündüz farı ile mi yanıyor ?
Gunduz farini kapasan bile normal parklari acmadan yanmiyor americanlar normal parklarida kapatamayacagina gore senin yaptigin sekilde calisiyor hepimizinki

Ben kapi ambiyansina bagladim amerikan parkida. Auto konumda gunduz kapi ambiyansi yanmadigi icin amerikan yanmiyor haliyle bende mecburen parka ceviriyorum.  Bu kapi ambiyansini surekli yakabilecegimiz bir kod var midir? Auto da yansin ki amerikan parkta calissin. 

@MSE @fcsrn 

@Burak_53 İlk sayfa da amerikan parkların gündüzde yanması kodlaması mevcut Hocam. 2. Kısım olarak geçen kodlamayı yaptığınızda gündüzde yanar amerikanlarınız.

@Burak_53 İlk sayfa da amerikan parkların gündüzde yanması kodlaması mevcut Hocam. 2. Kısım olarak geçen kodlamayı yaptığınızda gündüzde yanar amerikanlarınız.
Hocam çok teşekkürler dikkat etmemişim ilk sayfaya.

Far anahtarını sıfıra getirirsem araç stop halindeyken kapı ambiyansı söner mi ? -denemedimde bunu-

bunu da şundan soruyorum temizlik yaparken mesela geçen fark ettim kapıyı açıyoruz haliyle, amerikanlarda yanıyor ambiyansla birlikte ve aküden kullanım yapıyor belli bir süre birde bizim temizlikler 2-3 saati bulduğundan  :)  bu kadar süre yanması sonradan sorun olur mu akü açısından. Yada tavanda ki düğmemi acaba kapıları söndürür.

Ben arka stoplardaki amerikanları da açtırdım. En yakın zamanda foto eklerim. Önler enfes zaten

B2oZXD.jpg

Hocam çok teşekkürler dikkat etmemişim ilk sayfaya.

Far anahtarını sıfıra getirirsem araç stop halindeyken kapı ambiyansı söner mi ? -denemedimde bunu-

bunu da şundan soruyorum temizlik yaparken mesela geçen fark ettim kapıyı açıyoruz haliyle, amerikanlarda yanıyor ambiyansla birlikte ve aküden kullanım yapıyor belli bir süre birde bizim temizlikler 2-3 saati bulduğundan  :)  bu kadar süre yanması sonradan sorun olur mu akü açısından. Yada tavanda ki düğmemi acaba kapıları söndürür.
Bende far sensörü yok. Far anahtarı sıfırda veya farlar açık olsun farketmiyor, kapıyı açtığınız zaman yanıyor ambiyanslar(dolayısıyla amerikanlar).

Kapı açık kaldığı zaman 30 sn sonra felan sönmesi lazım sanırım. Tam hatırlamıyorum ama, temizlik yaparken de hiç dikkat etmedim açıkcası. :)  Benim temizlik işlemleri de 2-3 saat sürüyor, ama şuan akü de herhangi bir sorun yaşamadım. Araç olsa şuan inip bakacağım ama araç Amasya'da ben Sivas. Sizden ricam müsait bir zamanınızda kapıyı açıp bekleyin bakalım bir süre sonra sönecek mi amerikanlar? Bu konuyu da sizin sayenizde açıklığa kavuşturalım. :)

@Negatiwe Yüzde kaç açtınız hocam ben 35 yaptım diye hatırlıyorum. Kapı ambiyansına bağladım ambiyansta full de şuan.

Geri
Üst Alt