Amerikan Park

üstatlar kodlamayı yaptım.ambiyans ayarından şiddetinide belirleyebiliyorum fakat kapılar her açıldığında iç aydınlatmalara bağlı olarak amerikanlarda yanıyor.kapılar açıkken yanmalarını istemiyorum varmı bunun bir kodlaması acaba?
Bu tarz aşmış sorulara Muhammed hocam cevap verebilir ancak. s=bigstar

@MSE

üstatlar kodlamayı yaptım.ambiyans ayarından şiddetinide belirleyebiliyorum fakat kapılar her açıldığında iç aydınlatmalara bağlı olarak amerikanlarda yanıyor.kapılar açıkken yanmalarını istemiyorum varmı bunun bir kodlaması acaba?
Hocam kapı açılınca yanması olayı çoğu kişinin hoşuna gittiği için hiç kafa yormamıştım :) bakarız iptal ederiz belki :) kurcalamak lazım :)

Hocam kapı açılınca yanması olayı çoğu kişinin hoşuna gittiği için hiç kafa yormamıştım :) bakarız iptal ederiz belki :) kurcalamak lazım :)
üstat kapı açılınca amerikanların yanması görüntü olarak hoş oluyor doğru fakat ışık şiddetini max. olarak veriyor o anda ve uzun süreli kapılar açık kaldığı zaman ısınma sorunu olur diye kapatmak istiyorum.

bir diğer sorum dizel golfü olan bir arkadaşım gaz pedalına sonuna kadar basınca gaz kelebeğinin açılma oranının %85 olduğunu vag com ile görmüş.bundan yola çıkarak bu değeri %100 yaparsak son süratimiz artar diye mantık yürüttük.bu konuda üstatların kafa yormasını rica ediyorum.

üstat kapı açılınca amerikanların yanması görüntü olarak hoş oluyor doğru fakat ışık şiddetini max. olarak veriyor o anda ve uzun süreli kapılar açık kaldığı zaman ısınma sorunu olur diye kapatmak istiyorum.
Hocam kodlama yaparken değeri 30 olarak ayarladıysanız herhangi bir sorun olmaz. Ekrandan %30'un %0-100'ü şeklinde ayarlama yaparsınız. Asıl ışık şiddeti kablosuz %100 yapılamaz endişe etmeyin.

Hocam kodlama yaparken değeri 30 olarak ayarladıysanız herhangi bir sorun olmaz. Ekrandan %30'un %0-100'ü şeklinde ayarlama yaparsınız. Asıl ışık şiddeti kablosuz %100 yapılamaz endişe etmeyin.
ben kodlama yaparken 30 tavsiye edilen değeri 90 yaptım ambiyans ayarından müdahale edebildiğim için.mesela ambiyanstan ayarı %50 de falan tutuyordum buda ışık şiddetini 45 e düşürüyordu.fakat dediğim gibi kapıları açınca 90 olarak yanması beni rahatsız etti

Muhammed hocamın ellerine sağlık  :'(  Ankara buluşmasında benim amerikan parkların değerini yüzde 30 olarak ambiyans lambalarına kodladı. Çok da güzel oldu. Size de 30 değerini tavsiye ederim. Ayrıca kapılar açılınca amerikan parkların yanması bence çok güzel bir özellik oldu. Değer 30 olunca yanması hiç rahatsız etmiyor.

Amerikan parkları, far anahtarı "0" konumunda iken gündüz farları (Uled) ile birlikte yakma imkanınız olur mu??

Şu amerikan parkları oldum olası pek sevemedim ama yeni farlar ile deneyelim dedik led sinyaller ile nasıl olacak diye. Yine de sevemedim. Ayrıca ilginçtir yanma şiddetini % kaç yaparsak yapalım hep %100 şeklinde yandı. Sanırım öndeki led sinyaller 0 veya 100 yanacak şekilde ayarlanmış.

Fotoğraf yağmurlu havada gece çekildiği için çok kaliteli olmayabilir :)

IMG_4185.JPG

Amerikan parkları, far anahtarı "0" konumunda iken gündüz farları (Uled) ile birlikte yakma imkanınız olur mu??
Murat abi bence kodlanabilir ama sürekli yanacagindan ileride sorun olusturmasin aşırı isinmadan dolayi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@theGenius Aslında bir ayarı vardır onun, leonların ön sinyalleri led  onlarda da tek şiddette yanıyor. Bir bakmak lazım :) Kullanmaya devam et güzel duruyor. 

@EMRAH ATTS hocam şu amerikan park olayına bir türlü sıcak yaklaşamıyorum nedense

@MSE kardeş çok yanıyor %100'de. nasıl anlatsam. led sinyaller halojen gibi değil ben de hala alışmaya çalışıyorum. bir tarafa sinyal verdiğim zaman her yer aydınlanıyor turuncu renkte. amerikan açınca, önümdeki yolun bir kısmı bile turuncu şekilde aydınlanıyor  R 'a biraz ayarsız bir sinyal koymuşlar

@theGeniusdegerli hocam

@MSE hocamız bunu çözer diye düşünüyorum şiddetini kısabilirse inşallah dilediğiniz gibi olur çok güzel duruyor bunu inkar edemem

Geri
Üst Alt