Amerikan Park

@MSE Muhammed Hocam müthiş bir alternatif yolu, eminim bunu akıl eden ve kombinini başaran yegane üstad sizsiniz, ellerinize sağlık [emoji106][emoji4]iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim Erkan hocam. Forum ve sizler olmasanız bu kadar uğraşmazdım heralde :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdi bende kapı aydınlatması yok :)  Ben de amerikan parka özel bir menü mü olacak :)

Şimdi bende kapı aydınlatması yok :)  Ben de amerikan parka özel bir menü mü olacak :)
Hocam aklımdaki tek soru işareti midline araçlar içindi zaten :)  

Muhtemelen media ekranınızda bu ayar bulunmuyordur, önce onu açmamız lazım ve açıldığında sadece amerikan parkı kontrol ediyor olacaksınız :)

Orhan hocam siz Leuchte 0 ve 1 de standlicht Allgemein olarak kodlanan kısımları ambientlicht 3 olarak değiştirseniz yeter. Ben bilerek kodlamayı farklı kanallara yazdım. Ama sizin araçta zaten 8 ya da 9. Kanaldaydı standlicht algeimen.

Menüye ek bir seçenek daha getirmek için uğraştım ama şuanki bilgilerim yetersiz kalmış görünüyor. Aramalarım devam edecek. Farklı bir yol bulursam paylaşırım inşallah.

Yalnızca kapıdaki şerit led ve tutma yerinin arkasındaki led sönüyor. Konsolun aydınlatması farklı yere bağlı onlar aynen kalıyor.

amerikan parkları komple kapatmayı düşünüyorum son durumda. bir süre de bu şekil kullanacağım inş.

sinyal ile u ledin çakarlı çalışması bana yetiyor artık ön farda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
amerikan parkları komple kapatmayı düşünüyorum son durumda. bir süre de bu şekil kullanacağım inş.

sinyal ile u ledin çakarlı çalışması bana yetiyor artık ön farda.
Hocam uled olsa bende amerikan ile hiç uğraşmam. U ledi gölgelemesin.

Medya ekranından açılıp kapanan şekilde yaptığınız zaman (kapı ambiyans aydınlatmalara baplandığı için sanırım), anahtarı kontaktan çıkarıp indiniz diyelim, siz aracı kilitleyene kadar veya 30 sn içinde kendisi sönüyor, bir nevi coming home diyebiliriz(bunu yaptığı sırada coming home devrede değildi)

amerikan parkları kapatacam ama eski kodları bulamıyorum. neyse muhammed hocayı aradım. izah etmeye çalışıyorum. bırak hocam dedi ve ezbere kodları söyledi hızlıca yaptık kodlamaları.

ben böyle bir üstad görmedim. foruma yazıya çiziye gerek yok. 

gündüz sıfır konumda iç ve plaka ışıklar açıktı onu da kapattık. gündüz arka ışıklar halen açık fren ışığı yanma derecesi ayarları yapıldı. en son hali güzel oldu.

sıfır konumunda u ledlerle arka stoplar birbirine bağlı şimdi. media ekrandan bir tıkla kapanıp açılıyor. s=s15

@Orhan Hoca

Hocam iltifat ediyorsunuz. Teşekkür ederim [emoji4]

Elinize sağlık valla dün denedim hatta @MSE Muhammed'i aradım başta olmadı falan şaşırdık sonra aklıma geldi mk3 leon fr'larda mode tuşu var ve araba spor moddaymış :D spor modda hiç bir şekilde çalışmıyor yanmıyor yani medya ekranından açıp kapatsak bile bir şey değişmedi ama diğer modlarda ( normal , kişisel , eko ) sorunsuz açıp kapatma çalıştı emeği geçenlere teşekkürler güzel bir şey bu :)

nMAML0.jpg

Arkadaslar ben kodlamayı uyguladım fakat tam olmadı ( Golf 2016 model )

mesela 4lüyü yaktıgımda sağ ve sol amerikanlar aynı anda yanıp sönmüyor. 

Kilitleme yaparkende aynı şekilde? 

Ben bişeyi yanlıs mı yaptım acaba yaptıklarımı nasıl sıfırlarım vw ne gidipmi sıfırlatayım?

Ben bişeyi yanlıs mı yaptım acaba yaptıklarımı nasıl sıfırlarım vw ne gidipmi sıfırlatayım?
Öncelikle foruma hoş geldiniz. Kodlama da bir yanlışlık olmuş. Tam nasıl olduğunu videoya çekin ve ya telefon numaranızı yollayın yardımcı olmaya çalışırız.

Değerli hocam. 1. kısımı aynen gördüğünüz gibi tekrar kodlayın seri bir şekilde. gündüz de amerikanlar yansın istiyorsanız 2. kısmı da yapın.

3. kısımdaki kodlamaları yapmayın. yaptınız mı yoksa?

vw ye gitmeyin burada hallederiz sıkıntı yapmayın. yaşadığınız yer neresi?

@yusuf @Orhan Hoca

ilginiz için tşk ederim hocam.

sadece 1. Kısımdaki kodlamayı yaptım 

yer Mersin - 05373225222 

Geri
Üst Alt