Amerikan Park

Işlemi gerçekleştirdim lakin nerde yanlış yaptım çözemedim sağa sinyal verince herşey normal  yandi lakin sola sinyal verince her ikitarafta yanıp sönüyor nerde yanlış yaptım çözemedim bu konuda yardım edermisin teşekkür ederim
Aramıza hoşgeldiniz Hocam. Önce bir kendinizi tanıtsanız en azından fena olmadı sanki. ;)

(16)leuchte 1 kanalını blinken RECHTS dunkelphase yapmanız gerekirken blinken LİNKS dunkelphase yapmışsınız. Koyu yazılı alanlara dikkat edin lütfen. Tekrar kontrol eder misiniz kodlamanızı?

Aramıza hoşgeldiniz Hocam. Önce bir kendinizi tanıtsanız en azından fena olmadı sanki. ;)

(16)leuchte 1 kanalını blinken RECHTS dunkelphase yapmanız gerekirken blinken LİNKS dunkelphase yapmışsınız. Koyu yazılı alanlara dikkat edin lütfen. Tekrar kontrol eder misiniz kodlamanızı?
Hosbuldum teşekkürler Kusura bakmayın ustam kendimi tanıtmadım acemiligime verin Adım engin Tekirdağ liyim burada bir arkadaş uğraşıyor elinde yazılımı kablosu var rica ettim elinden geleni yaptı bahsettiğim problemi yaşadım yarın yanına gidip yine inceden bir ayar çekeriz umarım dediğiniz gibi sorunu hallederiz birde yağmur sensörü sayesinde camları yağmur yağınca kendi kapatmayı ayar çekemedik Orj kablo gerekiyormuş dedi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kusura bakmayın ustam kendimi tanıtmadım acemiligime verin Adım engin Tekirdağ liyim burada bir arkadaş uğraşıyor elinde yazılımı kablosu var rica ettim elinden geleni yaptı bahsettiğim problemi yaşadım yarın yanına gidip yine inceden bir ayar çekeriz umarım dediğiniz gibi sorunu hallederiz birde yağmur sensörü sayesinde camları yağmur yağınca kendi kapatmayı ayar çekemedik Orj kablo gerekiyormuş dedi
Estağfurullah. :)

Dediğimi yaparsanız düzelecektir. 

Camların yağmurda otomatik kapanma olayı için orjinal kabloya gerek yok. 15.7 sürüm olması yeterli. Golflerde iki tip sensör var, biri oluyor biri olmuyor belki sizinki olmayan tipten olabilir. Yarın arkadaşın yanına gidince sensörün RLHS mi RLFS mi olduğunu sorun. 

@fcsrn2016 kasa 10.09.2016 çıkışlı araç hemen hemen bilginiz vardır ne tip sensör olduğunu arkadaşım amatör olarak yapıyor ama bu gidişle bulursam alıcam kablo ve yazılımı 

Estağfurullah. :)

Dediğimi yaparsanız düzelecektir. 

Camların yağmurda otomatik kapanma olayı için orjinal kabloya gerek yok. 15.7 sürüm olması yeterli. Golflerde iki tip sensör var, biri oluyor biri olmuyor belki sizinki olmayan tipten olabilir. Yarın arkadaşın yanına gidince sensörün RLHS mi RLFS mi olduğunu sorun. 
En sağlıklı bi ürünleri alabileceğim bir yer tavsiye edermisin

@MSE usta bu bcm yazılımı güncelleme işlemini servisten direk talep etsek yaparlar mı.  Yani demek istediğim bunu nasıl izah edebiliriz. Kodlama yapamıyorum desem ise yarar mı ?

@MSE usta bu bcm yazılımı güncelleme işlemini servisten direk talep etsek yaparlar mı.  Yani demek istediğim bunu nasıl izah edebiliriz. Kodlama yapamıyorum desem ise yarar mı ?
09 central electrik güncellenecek parametreler yeniden yüklenecek deyin hocam. Bakım sırasında yaptırırsanız ücretsiz de yaparlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

09 central electrik güncellenecek parametreler yeniden yüklenecek deyin hocam. Bakım sırasında yaptırırsanız ücretsiz de yaparlar.

Aşağıdaki fotoğrafı da gösterebilirsiniz.

214ec0a0d729e4e78777b091fc3ce604.jpg

Amerikan parklar 0 konumunda kullanılırken park ampüllerinin de yanmaması için kodu öğrenebilir miyim?

Amerikan parklar 0 konumunda kullanılırken park ampüllerinin de yanmaması için kodu öğrenebilir miyim?

Bugün aracın başına geçtiğinizde arayın beraber bakalım Hocam. :) Tam kanalları bende bilmiyorum net olarak. @MSE Muhammed Abi biliyordur belki. 

Arkadaşlar burdan bakarak amerikan parkları açmıştım. Şimdi muayenem var kapatmam gerekiyo nasıl kapatçam yardımcı olabilirmisiniz. Teyp üzerinde kapı aydınlatma seçeneği yok ordan kapatamıyorum.

Arkadaşlar burdan bakarak amerikan parkları açmıştım. Şimdi muayenem var kapatmam gerekiyo nasıl kapatçam yardımcı olabilirmisiniz. Teyp üzerinde kapı aydınlatma seçeneği yok ordan kapatamıyorum.
Hocam %30 olarak güncellediğimiz değerleri 0 yaparsanız, yanmayacaktır, muayeneden sonra yine hızlıca eski haline alabilirsiniz. [emoji106]

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Merhabalar, İsmim Yasin İstanbul'da Yaşıyorum Ve Golf 7 Kullanıcısıyım. Vagcom 16.8 kablo ve yazılımına sahibim. Aracıma amerikan park kodlaması yapmak istiyorum fakat söylediğiniz seçenekler versiondan dolayı diye umuyorum farklılık gösteriyor... Şuan sadece emniyet kemeri uyarısını kapatabildim.  :000043-medium:  16.8 versionunu bilenler yada yardımcı olabilecek arkadaşlarla görüşmek isterim.. Teşekkürler.

Merhabalar, İsmim Yasin İstanbul'da Yaşıyorum Ve Golf 7 Kullanıcısıyım. Vagcom 16.8 kablo ve yazılımına sahibim. Aracıma amerikan park kodlaması yapmak istiyorum fakat söylediğiniz seçenekler versiondan dolayı diye umuyorum farklılık gösteriyor... Şuan sadece emniyet kemeri uyarısını kapatabildim.  :000043-medium:  16.8 versionunu bilenler yada yardımcı olabilecek arkadaşlarla görüşmek isterim.. Teşekkürler.
Yasin hocam özelden numaramı atacağım. Konuşarak hallederiz.

Geri
Üst Alt