Amerikan Park

Amerikan parklar farlar yanınca nasıl söndürebiliriz? Ben sadece parklar açıkken yansın istiyorum.
Sinyallerin kanalına Ambiantelicht 3 yerine parka lambası kodlaması yapılırsa sadece parklarda yanar diye düşünüyorum. Tabi sinyalde tam sönmesi vs kodlamaları da yapılacak hep. Uzmanımızı çağıralım. [emoji4]@MSE
En son boştaki bir kanala kısa far seçilip değeri 0 yapmak lazım. Ya da amerikan parkı %30 diye ayarladığımız yeri parking light ya da daytime running yapabiliriz
Standlicht allgemein ya da ambientlicht 3 olarak seçtiğiniz fonksiyonları (leuchte 0 için parklicht links) (leuchte 1 için parking lights right) yapın istediğiniz olmuş olur hocam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:

@darkpaww

(12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 > parklicht links

(13)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion F 0 > daytime runing lights(üsttekini seçin) (gündüz Auto ya da (0) konumunda amerikan park yanması istenirse)

(14)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimmwert EF 0 > 30

(15)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimming Direction EF 0 > maximize

(16)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion G 0 > blinken links dunkhelphase

(18)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimmwert GH 0 > 0

(19)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimming Direction GH 0 > minimize

(12)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1 > parking light right

(13)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion F 1 > daytime runing lights(üsttekini seçin) (gündüz Auto ya da (0) konumunda amerikan park yanması istenirse)

(14)-Leuchte1BLK VRB20-Dimmwert EF 1 > 30

(15)-Leuchte1BLK VRB20-Dimming Direction EF 1 > maximize

(16)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion G 1 > blinken rechts dunkhelhase

(18)-Leuchte1BLK VRB20-Dimmwert GH 1 > 0

(19)-Leuchte1BLK VRB20-Dimming Direction GH 1 > minimize

Merhabalar,

Golf 7 araçta amerikan park yapmak istiyorum yapılanları okuyarak sol parkı ayarladım fakat sağ park için yazılan Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1  kısmı bende mi yok yoksa benmi bulamadım bütün hepsine baktım ama bu kısmı bulamadım.Yardımcı olabilir misiniz.

Merhabalar,
Golf 7 araçta amerikan park yapmak istiyorum yapılanları okuyarak sol parkı ayarladım fakat sağ park için yazılan Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1  kısmı bende mi yok yoksa benmi bulamadım bütün hepsine baktım ama bu kısmı bulamadım.Yardımcı olabilir misiniz.
Kanalların başındaki parantez içindeki sayılara bakın hocam. Her leuchte kanalında 19 tane vardır. Ordan takip ederek daha kolay yaparsınız. Geri kalan kısmını eşleştirmenize gerek yok.

Kanalların başındaki parantez içindeki sayılara bakın hocam. Her leuchte kanalında 19 tane vardır. Ordan takip ederek daha kolay yaparsınız. Geri kalan kısmını eşleştirmenize gerek yok.

Tamamdır hocam çok teşekkürler çok altta kalmış ben bulamamışım.Şimdi oldu.

Arkadaşlar amerikan park kodlamada hata yaptım . Eski orjinal ayarlarını sanki burada görmüstüm.ama suan bulamadım.Eski haline getirmek istiyorum.YArdımcı olurmusunuz

@fcsrn eyvallah hocam. Çok sağolun 

@fcsrn Sorun çözüldü mü ?
Dün mesajlaştık Hocamın kendisiyle, önceki günlerde senin yaşadığın polo sorunu gibi geldi bana. Amerikan park kodlamasını yapmış ama farları parka aldığı zaman araç tüm hataları vermeye başlamış. Servis düzeltmiş hataları ama eve gelip tekrar parka aldığında yine aynısı olmuş. Ben bizim kablolarla bişey yapamayacağımızı ilettim. Senin bulduğun yeni bir çözüm yolu var mı Abi?

Değerli dostlar sorun çözüldü. Benim hatam polo amerikan park kodlarını bulamadığım için golf7 kodlaması uyguladım. Far kısmını park moduna aldığımda amerikan park calisti ama arac da birçok arıza isigi yandı. Silecek, soğutma suyu arızası ve sinyaller , kapıların kilitlenmemesi gibi sorunlar oluştu.  Tekrar eski kodlamalari uyguladım ve servisten yeniden yükleme yapılarak sorun giderildi. Bu kötü deneyim beni kodlamalar dan korkuttu işin açıkçası bir daha kurcalamam herhalde. Yardımlarınız dan dolayı teşekkür ederim @fcsrn

Işlemi gerçekleştirdim lakin nerde yanlış yaptım çözemedim sağa sinyal verince herşey normal  yandi lakin sola sinyal verince her ikitarafta yanıp sönüyor nerde yanlış yaptım çözemedim bu konuda yardım edermisin teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt