Golf 7 - Passat b7 koltuk başlığı uyumu

Omer_Kahraman

Katılımcı Üye

İsim
Ömer kahraman
Arkadaşlar bildiğin gibi bizim araçların kafalıkları sadece dikey olarak aşağı ve yukarı hareket etmektedir. Oysa ki golf 4 te bile koltuk başları öne ve geriye de ayarlanabiliyordu. Sürüş esnasında kafamı başlığa dayamayı sevdiğim için aracımdaki kafalıkları değiştirmeyi düşünüyorum.

Sarı sitede passat b7 başlık buldum ancak uyum sağlar mı sağlamaz mı emin olamadım. Çevresinde passat b7 olan birilerinin deneme şansı olabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Negatiwe hocam deneyebilir belki. 

Umarım Golf 8 ile bu gibi küçük ama işlevsel detaylar tekrar gelir. Örneğin koltuk altı çekmecesi olmaması bile başlı başına bana saçmalık gibi geliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Koltuklar iskelet yapısı olarak birbirine çok yakın neredeyse aynı. Olabilme ihtimali çok yüksek.

Upvote 0
@Negatiwe hocam deneyebilir belki. 

Umarım Golf 8 ile bu gibi küçük ama işlevsel detaylar tekrar gelir. Örneğin koltuk altı çekmecesi olmaması bile başlı başına bana saçmalık gibi geliyor.
Ahmet Hocam bende passat b8 vardı, onu satmıştım.

Ben uyum sağlayacağını tahmin ediyorum.

Upvote 0
Yok mu başka yardımcı olabilecek arkadaş?

Upvote 0
Yok mu başka yardımcı olabilecek arkadaş?

Bir passat b7 sahibinin yolunu kesip denemek en mantıklısı sanırım. :p

@Savatage hocamın bazen daha da yaratıcı çözümleri oluyor.  :lol:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@mbonat Aynen hocam. Bir Aliexpress ilanında da yorumda paylaşmış birisi VW Passat B8 B7 B6 CC Tiguan sharan uyumlu başlığı altında.

UTB8TLGPB0oSdeJk43Owq6ya4XXaU.jpg

UTB8oCMMh9bIXKJkSaefq6yasXXax.jpg

Upvote 0
[mention=5502]mbonat[/mention] Aynen hocam. Bir Aliexpress ilanında da yorumda paylaşmış birisi VW Passat B8 B7 B6 CC Tiguan sharan uyumlu başlığı altında.
UTB8TLGPB0oSdeJk43Owq6ya4XXaU.jpg

UTB8oCMMh9bIXKJkSaefq6yasXXax.jpg
Teşekkürler.@mbonat ile çözdük sorunu. Alıp sonuç paylaşacağım sizinle

Upvote 0
Hocam benimde kesinlikle aradigim birsey.Siyah renkli bir kafalik elinde olan varsa talibim.Hatta ilandaki kiside 2 tane varsa ortak olurum size.

Upvote 0

Geri
Üst Alt