LAPTİMER AÇMAK

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

1) Select -> 17 Instruments -> Coding -> Long Coding Helper'a giriyoruz.

Byte 1 Bit 3 ü tickliyoruz.

2) Select -> 17 Instruments -> 10 Adaptation -> Lap counter'u seciyoruz

Deger olarak "Display" seciyoruz ve kaydedip cıkıyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba hocam. yaptınızmı ? oldu mu? yada yapan bir akdaşaımız oldumu? ben denedim Dispplay Kısmını bir türlü göremedim :)

Ender dedi:
merhaba hocam. yaptınızmı ? oldu mu? yada yapan bir akdaşaımız oldumu? ben denedim Dispplay Kısmını bir türlü göremedim :)
hocam kodlamayı düzgünce yaptım ama bende ekranda göremedim. renkli ekranda sadece açılıyor diyorlar. benim ekran da renkli ama bir türlü aktif olmuyor.

başkasında test edemedim şu ana kadar. açmak isteyen olmadı bu özelliği.

ya eski bir kod yada orjinal vag com gerekebilir?

birde şey sorucam hocam;  bu cosmoposion medya ların seri numarasını ne şekilde öğrenebilirim( sökme işlemi yapmadan)teşekkürler

Buldum. menu car ayarlar sekmesinden . sistem bilgileri vs den ulaşabılıyormusuz :)

Yok hocam o başka bilgi veriyor. Ben biraz kurcalayan medyayı.  Ordan buldum.

339c8b310094841f7d0cf4dee3370943.jpg

One Life Live it.!!!

Yokmu halen Laptimer Açan bir arkadaşımız. işe yarayan ve göz dolduran bir özellik olduğu düşüncesindeyim.

Ender dedi:
Yokmu halen Laptimer Açan bir arkadaşımız. işe yarayan ve göz dolduran bir özellik olduğu düşüncesindeyim.
Dizel Leonda bile açtım ama benim arabada olmuyor hocam :)

e81122faae5a08879d9f84819e019e5d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

muslumbingollu dedi:
@MSE saol hocam :) ama ne gibi faydası var sürücüye bu kdr ugrasıldıgına göre?
Hocam aslında bizim gibi kullanıcılar için çok önemli değil.

Pistte keyifli ve hızlı bir sürüş yaptığınızı düşünün, tur zamanlarınızı ölçebiliyorsunuz ya da 0-100, 0-200 hızlanmasını  ölçeceksiniz... Bu gibi durumlarda işe yarayabilir :) GTI ve R için ortaya çıkmış bir özellik olsa gerek.

muslumbingollu dedi:
@MSE anladım hocM bana geregi yokmus cok saolun :)
Bizdeki açma isteği "böyle bişey varsa bizde de açık olmalı" düşüncesinden ileri geliyor hocam. Yoksa nerde kaç defa kullanalım ki. Arabayı çalıştırdığımız anda araba saymaya başlıyor zaten :)

Geri
Üst Alt