golf 7 sürüş modu kodlaması

Kaya06

Üye
İsim
Anıl
arkadaşlar selamlar aliexpresten sürüş modu tuş takımını kablosu ile birlikte sipariş verdim nildigim kadarı ile forumda kodlamasını yapmış hayata geçirmiş olanlar vardi ankarada bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim haricinde aksesuar olarak kullancaz yazılım firmalarından 2 tanesine sordum daha önce yapmadıklarını soyledirler.

Ankara’da bu işi oemvolkswagen koray yapar. İnstagram sayfası var. Ya da gogıldan aratabilirsiniz. Bir de Ali delen di galiba. Böyle bir arkadaş var ama emin olamadım isimden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam yapanlar var . @MSE Muhammed hocam  yönlendirme yapabilir.

Vagstore çok para istemişti hatırladığım kadarıyla. Bin lira üzeri diye aklımda kalmış yinede arayıp Bi sorun. 

@yavuzbattal kendisinin instagram adresini buldum yakın zamanda iletişime geçerim zaten arada denk gelip icraatlarına bakmışlıgım var sanırım kendi aracına sürüş modu eklemiş bakalım inşallah çözeriz teşekkür ederim 

@onurmat hocam olur eslişehirde olur yakın biner giderim yeterki çözelim diyen olsun 🙏🏻

[mention=8934]onurmat[/mention] hocam olur eslişehirde olur yakın biner giderim yeterki çözelim diyen olsun [emoji1317]
Ben de vaner e yaptırdım. Siz ankara dediğiniz için oraları önerdim. Necati usta da online kodlama yok diye biliyorum. Varsa beni düzeltin [emoji16] yoksa ankara nın bir numarası bence tabi ki@necati ustadır.

@Ömer Kahraman hocam siz yaptırdı ız yani dogru anladım demi kullanıyosunuz sorun yok yani?

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] hocam siz yaptırdı ız yani dogru anladım demi kullanıyosunuz sorun yok yani?
Yaptırdım fakat çok kullanmıyorum. Aracım manuel. Dsg olsa daha anlamlı olacak sanırım. Mesela farlar adaptif olsaydı farlar da sürül profiline uygun olarak hareket ediyor. Ama farlar da halojen [emoji16]

@Ömer Kahraman teşekkür edeerim hocam benim farlar adaptif araç dsg inşallah bi sıkıntı cıkmaz bu soylediginiz ustalara ulaşmaya çalışıyorum bakıcaz 

Sürüş profil seçimi standart bir araçta motor direksiyon ve klima kontrolü sağlar, aracta adaptif far acc gibi donanimlar varsa modlara göre bunlarada müdahale eder

Geri
Üst Alt