Klima Auto Modda İken Fan Hızı Gösterimi

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

Seçin STG 08 (Hava)

STG Uzun Kodlama -> Fonksiyon 07

Bayt 11

Bit 6 - OTO konumda aktif olarak etkinleştirin Blower Durum Ekranı

ingilizce çevirisi:

Select STG 08 (Air)

STG Long Coding -> Function 07

Byte 11

Bit 6 - Activate Blower Status Display in AUTO mode active

http://i.hizliresim.com/AgJZdB.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
37d3b3df698e7675e6a203155aef260a.jpg

Bu hatayı alıyorum sebeb nedir ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

37d3b3df698e7675e6a203155aef260a.jpg

Bu hatayı alıyorum sebeb nedir ?

Hocam kodlamayı baştan bi kaç defa deneyin. bazen kodlama esnasından zaman dan yada okuma kaynaklı bu tarz hatalar verebiliyor.kapatın açın Tekrar  deneyin bi kaç defa deneyin bu şekilde :)  

Bu arada kablonuz 15.7 yeni sanırsam hayırlı olsun  :000074-medium:

Tşkler hocam başka zamana tekrar denerim artık :)

Avrupa ürünü dediğiniz şu güncellenebilir olduğu iddia edilenler mi
Evet güncellenebilir diye söylenilen ben inandım güvendim aldım her aradığımda da ulaşabiliyorum hocam

Evet güncellenebilir diye söylenilen ben inandım güvendim aldım her aradığımda da ulaşabiliyorum hocam

Türkiye buluşmasında kabloyu incelemek isterim. Çünkü Ben o kablonun güncellenmeyeceğine inananlardanım. :)  Keşke siz de almasaydınız.

Umarım güncellenir ve madur olmazsınız. Hangi tarihte aldınız? Kaç sürümdü aldığınızda? Bize birkaç ekran görüntüsü atar mısınız?

Daha alalı 5 gün falan oldu 15.7.4 sürüm suan

d2e3f8e163365b0a61f6225a1825781a.jpg

İstersen ekran görüntüsünü özelden daha sonra atayım hocam

Daha alalı 5 gün falan oldu 15.7.4 sürüm suan

d2e3f8e163365b0a61f6225a1825781a.jpg

İstersen ekran görüntüsünü özelden daha sonra atayım hocam

Hocam bana cd içeriğini yollar mısınız. Exe dosyasından kodları çıkarıp fark var mı ona bakmak istiyorum. Gerçekten başka yere gidiyorsa güncelleme almak için oradan görürüm. Böylece birçok şeye emin olacağız ;)

Hocam bana cd içeriğini yollar mısınız. Exe dosyasından kodları çıkarıp fark var mı ona bakmak istiyorum. Gerçekten başka yere gidiyorsa güncelleme almak için oradan görürüm. Böylece birçok şeye emin olacağız ;)
Hocam bende 12.12 kablo var, bu güncelleme meselesi tam olarak nedir neyin nesidir bilmiyorum ama pc'de kurulu olan vcds kendini güncelliyor devamlı bende normalmidir bilmiyorum

Hocam bende 12.12 kablo var, bu güncelleme meselesi tam olarak nedir neyin nesidir bilmiyorum ama pc'de kurulu olan vcds kendini güncelliyor devamlı bende normalmidir bilmiyorum
normal değil sefa. driverı güncelleyip kullanma. güncelleme sorarsa hayır demek lazım.

12 sürüm kabloyla bilgisayardaki kurulu driveri 15 e güncelleyip kullanmaya çalışırsak kabloyu yakma olasılığımız var. hatta çok fazla.

Umud hocam fiyatı daha fazla olan güncellenebilir kablolardan almış. bu sebeple öyle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt