Golf 7 ayna kapakları

Ben bu 85 liralık ürünü 1 yıl kadar önce aynı satıcıdan aldım.O zaman bulabildiğim en uygun fiyat buydu ve kapaklar sıkıntısı bir şekilde elime ulaştı.

@ZUKERMAN Öneriyorsunuz yani. Aslında ben ayna kapakları konusunda değişim düşünmüyordum ,ama kapakları ucuz görünce hani geçici bir süreliğine değiştiririm canım sıkılınca çıkartırım ucuz parça olduğu için. Eğer öneriyorum diyorsanız direkt sipariş geçeyim hemen. 

Ben de aliexpress ten aldım kapakları. Vw logolu falan geldi iç kısmı. Kalitesi, boyası şahaneydi. Orjinaldir veya değildir bişi diyemeyeceğim. Ama tavsiye ederim 15 16 dolara veya kuponla daha ucuza aliexpress ten almanızı 

@Recep Gül Aynen beni de zamanın da fiyatın uygun olması cezbetmişti.Daha sonra kayan led ayna sinyalini kadar gitmişti olay😌Ben bana gelen kapağa göre tavsiye ederim.Umarım size de memnun olacağınız bir ürün gelir.

Ben de aliexpress ten aldım kapakları. Vw logolu falan geldi iç kısmı. Kalitesi, boyası şahaneydi. Orjinaldir veya değildir bişi diyemeyeceğim. Ama tavsiye ederim 15 16 dolara veya kuponla daha ucuza aliexpress ten almanızı 
Link atabilir misin , mat krom kapakları almıştım biraz da piano black takalım :)

@mbonat @TurmericGolf alın verin ekonomiye can verin 😂😂 mat krom almayım diye 3-4 ay folyo kapladım orjinal aynamı. Sonra siyaha boyatayım dedim baktım aynı fiyata aynanın kendisi satılıyor hazır siyah boyalı dedim 😁😂😂 tavsiye ederim 

US $16.47 13%OFF | Pair Rearview Mirror Cover Side Wing Rear View Mirror Case Covers For VW GOLF 7 MK7 MK7.5 GTI R GTE GTD 2013-2018

https://s.click.aliexpress.com/e/LODeScbW

@mustafacagri kapak nasıl çıkıyor benim kapaklar baya çızik var son olarak kamyon sürtmuş elden geciresim var servis boyamaya 700 dedi nasıl sokecegim hakkında bi fikrim olsa kendim halletmeye calsicam ama bi fikrim yok bilginiz varsa yardımcı olabilirmisniz hocam saygılar 

@Mmt0634 yeni taşındım bina sıfır int tesisati yok mus gelecekmiş 1 aydır gelecek taşıdım int ama ne yazık ki tesisiat olmadığından kurulum gerçekleşmedi belki youtube de vardır ama ona da kota lazım 1 GB kaldı yenilenmesine 20 gün var daha :) o yzuden çok idareli kullanıyorum bi whatsapp bi golf tutkusu....:) 

@Mmt0634 hocam 2 adet tırnak var aynada. Ayna ayarınızı en alt konuma alarak bir tornavidayı da boşluktan içeri sokarak tırnaktan kurtarmanız gerek. Ama tarifle anlatmam çok zor tırnak yerini videodan bakarsanız kolaylıkla çıkarabilirsiniz

@mbonat @TurmericGolf alın verin ekonomiye can verin 😂😂 mat krom almayım diye 3-4 ay folyo kapladım orjinal aynamı. Sonra siyaha boyatayım dedim baktım aynı fiyata aynanın kendisi satılıyor hazır siyah boyalı dedim 😁😂😂 tavsiye ederim 

US $16.47 13%OFF | Pair Rearview Mirror Cover Side Wing Rear View Mirror Case Covers For VW GOLF 7 MK7 MK7.5 GTI R GTE GTD 2013-2018

https://s.click.aliexpress.com/e/LODeScbW
Diğer golfün aynalarını siyah kaplatmıştım avery kullanmamıza rağmen portakal kabuklu görünüm vardı. Yeni ultra siyah parlak folyoda o portakal kabukları yok fakat onunda fiyatı nerdeyse ayna kapağı fiyatına geliyor . En iyisi yeni set almak 

Geri
Üst Alt