Jump to content

Recommended Posts

Forum üzerinden talep olmadığı için satış İPTAL EDİLMİŞTİR.

Teşekkürler.

tarihinde niclayt tarafından düzenlendi
satış iptal edildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, mbonat yazdı:

Türkiye fabrikasında da çıkıyor hocam taze taze banttan inişlerini görüyorum 😊

:)  Ben aldığımda üretim yerini pek dikkate almamıştım. 
Ancak aldığım lastiğin üzerinde Made In Poland yazısını görünce biraz araştırma yaptım ve kendimi daha şanslı hissettim (: 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, niclayt yazdı:

:)  Ben aldığımda üretim yerini pek dikkate almamıştım. 
Ancak aldığım lastiğin üzerinde Made In Poland yazısını görünce biraz araştırma yaptım ve kendimi daha şanslı hissettim (: 

Bizim fabrikadakiler de iyi hocam :) sakarya fabrikasından çoğu avrupa ülkesine ihracat yapılıyor hatta şöyle söyleyeyim Türkiye'deki bayilere avrupadan geliyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@niclayt hocam lastikleri biliyorum, kaliteli ve sessiz lastikler, fiyatı siz verin demişsiniz ama benim içim el vermiyor açıkçası fiyat vermeye, iki satıcıdan aldığım fiyatlar ortalama 400 civarı, bu durumda sizin lastiklere verilebilecek fiyat 200-210 TL civarıdır, bu fiyatlar sizin mağdur olmanıza neden olur, o yüzden satmamanızı tavsiye ederim. 

eagle.jpg

eagle1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, coskun023 yazdı:

@niclayt hocam lastikleri biliyorum, kaliteli ve sessiz lastikler, fiyatı siz verin demişsiniz ama benim içim el vermiyor açıkçası fiyat vermeye, iki satıcıdan aldığım fiyatlar ortalama 400 civarı, bu durumda sizin lastiklere verilebilecek fiyat 200-210 TL civarıdır, bu fiyatlar sizin mağdur olmanıza neden olur, o yüzden satmamanızı tavsiye ederim. 

eagle.jpg

eagle1.jpg

@coskun023  hocam n11'deki ilanı bende gördüm ve fiyatta yada lastik açıklamasında bir sorun olduğunu düşünüyorum.  Ya da kârsız elinde kalanı satıyorda olabilir... (ilanda zaten satış da yok henüz alıp değerlendiren olmamış, alan olursa özellikle bu konunun altında yorumunu bekliyorum...)

hepsiburada ilanında paylaştığınız lastik 94Y   benim lastikler 91Y (doğru ürün şu olacak: https://www.hepsiburada.com/goodyear-225-45-r17-91y-eagle-f1-asymmetric-5-oto-lastik-uretim-yili-2019-p-OTLXGOOD526853 )   (goodyear sitesinden de baktım testlere giren lastik 91Y)

Belirttiğiniz fiyatlarda zaten satış yapmam hocam :) lassa gibi kıytırık 2-3 yaşındaki 4 lastiğe sahibinden üzerinden 1200 1400 fiyat çekmişler (satar satmaz orasını bilemem) 

Bu ilandaki amacım;  alıcının bayiden alışa göre azda olsun kârı olsun. Bende sıfır gibi lastiği verdiğim için fazla zarar etmeden üzerine biraz ekleyerek kışlık lastiği alabileyim.
Mantıklı teklifleri değerlendireceğim.  Sıfır lastik alıp 1000km sonrası balon yaşayanlar da var.  Lastikcim kapı komşum ve kullandığım bu süreçte lastikleri 2-3 defa söktürüp herhangi bir arızaya karşı kontrol ettirdim. Şükür bir sıkıntı çıkmadı.   Kısacası 3-4 ayda 4500 km kadar test ettim diyebilirim (:  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sattiginiz urune fiyat koyarsaniz iyi olur. Mezat tarzi satisin ne size nede almayi dusunenlere faydasi var. Forum kurallarinada aykiri diye biliyorum. 

Sifiri adeti 400 lira oldugunu varsayarsak ve bu rakamin icinde sokme takma balans vs birde taksitli alma imkani var. Ayrica sivastan kargo vs. bence zarar edersiniz 

slck ve latissimusdorsi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...