Selektörde Sis Farlarının da Yanması

şimdi farları açmadan sellektör yaptım yok tu ama şimdi var yav yapamamışım
) vag com yaparken farları açayım mı ? Olmamış yani

Selamlar,
Haftaya pzt aracımı vizeye sokup sonra ampul değiştireceğim. Golf6 aracım. Yurtdışından uzun ve gündüz için H15 led getirttim. Malum şimşek led amaçlı. Fakat gündüz farı yanarken sürekli parlak bir beyaz led ışık olsun istemiyorum, uzunlar parlak yansın ama sadece DRL'yi dim edebiliyor muyuz?
17.1.3 versiyon hex can kablosu kullanıyorum

Bunu yaptığımızda araç muayneden geçiyormu arkadaşlar :D  

sizin selektör ile sis farları yanarken muayeneden geçti mi aracınız? ne zaman geçti benim kasımda muayene var bu şekilde gitsem mi kodlamayı kapatsam mı diye düşünüyorum.
Bende o kodlama yok ama ondan dolayı muayeneden kalacağını sanmıyorum. Amerikan park falan değil sonuçta. @fcsrn hocama soralım yine.

sizin selektör ile sis farları yanarken muayeneden geçti mi aracınız? ne zaman geçti benim kasımda muayene var bu şekilde gitsem mi kodlamayı kapatsam mı diye düşünüyorum.
Geçen de var kalan da. Şans işi. Ben değil ama arkadaşım geçti. Kapatalım öyle git kalırsın dedim dinlemedi. Geçti geldi. :) Ama dediğim gibi şans işi. 

Arkadaşlar muayeneye gideceğim sellektör ile sislerin yanmasini kapatmak istiyorum. Sanırım sorun cikartirlar. Bunun default ayarlarını bulamadım sayfada bilenler yardim edebilirmi.

Teşekkürler 

Geri
Üst Alt