Selektörde Sis Farlarının da Yanması

Kadran selamlamayi yazilanlari adim adim uygulayarak yaptim ve sonuc basarili. İkinci  olarak american park yapacaktim biraz karisik geldi simdilik kalsin dedim selektor ile sisleri acmak istedim yazilanlari uygulamaya basladim fakat security accses sifreyi kabul etmedi internetten iki sifre daha buldum acaba denesem mi bunlari ?

image.png

09 central electricin sifresi 31347'dir baska sifre yok

Buldugunuz 44. Kanal direksiyonun kanalidir,05 yazanda keza merkezi elektrik sistemiyle alakasizdir...

Ben hala 09 central electrice giremediginizi dusunuyorum...

@mehmetmert bu aksam tekrardan deneyecegim fotograflarinida cekerim ins girer bu sefer

Nihayet basardim cok tesekkur ederim ilginiz ve alakaniz icin sira diger kodlamalarda ?

degerli hocalarım selektör atınca arka sislerinde yanması kodlamasıda  budur daha önce paylaşıldımı bilmiyorum ama :)  

(16)-Leuchte26NSL LA72-Lichtfunktion G 26 >>>> Lichthupe generell 

(18)-Leuchte26NSL LA72-Dimmwert GH 26  >>>>100

(19)-Leuchte26NSL LA72-Dimming Direction GH 26 >>>> maximize

ön sisleri sonradan takıp arka sislere bağlayan arkadaşlar bu kodlamayı yapınca ön sislerde yanacaktır :)  

Peki hocam benim aracımda var bu geri almak nasıl oluyor

Hocam bunu ve amerikan park iptali nasıl ?
Bunun için, "lichupte general" yaptığınız yeri "not active" 127 yaptığınız değerleri 0 yapmanız

amerikan içinde "ambientelicht 3" veya "standlicht algeimen" ikisinden hangisini yaptıysanız onu "not active" parlaklık değerini (30-40-50 artık kaç yaptıysanız) 0 yapmanız yeterli. Eğer amerikanlar gündüzde yanıyorsa "daytime running lights" olan kanalı da "not active" yapınca tamamdır. 

Bunun için, "lichupte general" yaptığınız yeri "not active" 127 yaptığınız değerleri 0 yapmanız
amerikan içinde "ambientelicht 3" veya "standlicht algeimen" ikisinden hangisini yaptıysanız onu "not active" parlaklık değerini (30-40-50 artık kaç yaptıysanız) 0 yapmanız yeterli. Eğer amerikanlar gündüzde yanıyorsa "daytime running lights" olan kanalı da "not active" yapınca tamamdır. 
Deneyeyim sizi. Yine rahatsız ederim

Hocam yaptım istediğim oldu sağolun şimdi sellektör yapınca dönüş farları da yanıyor onu nasıl iptal ederim

Önceden yanmıyordu benim yazdıklarımı uygulayınca mı yanmaya başladı Hocam ? 

Yok sislerle birlikte yaptık sellektör yapınca yanıyordu sisleri kapattım ama dönüş farları sellektör yapınca yine yanıyor onu kapatmam gerek

Yok sislerle birlikte yaptık sellektör yapınca yanıyordu sisleri kapattım ama dönüş farları sellektör yapınca yine yanıyor onu kapatmam gerek
Leuchte 8 ve leuchte 9 da "Lichupte general" olan kanalı "not active" yapın. Volume değerini de 0 yaparsanız tamamdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt