Selektörde Sis Farlarının da Yanması

@Ensteknn Enes hocam selektör yapınca hem yakma hem söndürme işlemini nasıl yapsın araba. Böyle bişey mümkün mü. Hani komutu yapacağını Nasıl algılayacak. Duyguları yok sizi hissedemez :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D  tamam hocam @MSE emrah abiyle konustuk şimdi telefonda :D  

@MSE :-

@Ensteknn hocam ben sana muhammed hocam duymasın demıştım 

yada araca rıca et goooollff hadi sisleri söndür falan  aaaaa

Merhaba ben security accesse giremiyorum 31347 olan key i kabul etmiyor nasil girebilirim acaba ne yapmam gerekiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tesekkur ederim kusura bakmayın daha siteyi inceleme firsatim olmadi tanisma kismi felan varmi yokmu bakamadim bu vag-com olayina oyle kastım ki ugrasiyorum paso sadece kadran selamlamayı yapabildim aracım 2013 tsi comfortline aparati almanyadan aldim sanirim 12.12 surum 70€ orginal dediler hex-can yaziyodu galiba uzerinde 

Orjinal degildir 70€luk,zatem guncel surum 15.7 kusurlerde...

Verdigi hata ne tam olarak?09central eletricte deniyorsunuz degilmi

@mehmetmert ya aslinda internetten arastirmalarima gore bu kablo ile bir cok seyi yapabilmem gerekiyor verdigi hatayi tam hatirlamiyorum ama sifreyi ilk girdigimde kabul etti ama bilgisayarin fisi oynadi sarzi bozuk oldugu icin kapandi tekrardan girdim 09 central elect. Security accesse sifreyi yazdim kucuk bir pencerede sifrede yazdi ama kabul etmedi. Ev 3. Katta zirt birt kablo salayamiyorum assaya ilk firsatta tekrar bakicam

Bu arada güncel surumu de yukledim kendi ross tec sitesinden ama baglanmadi hata verdi bende tekrar eski surume dondum

Bu arada güncel surumu de yukledim kendi ross tec sitesinden ama baglanmadi hata verdi bende tekrar eski surume dondum
Eğer bilgisayara bağladıktan sonra bağlantı kesilirse uygulamayı kapatıp baştan başlayın ;)

@yusuf söylediginizi yeni sürüm ile mi deneyeyim ?
12.12 sürüm ile yapabilirsiniz bu kodlamayı. araç modelini kapsıyor. kodlama adımlarına dikkat edip doğru yerden giriyorsunuz değil mi?

9 central electric den giriş yapılacak. 

ondan önce test ve save işlemini yaptık mı kodlama menülerine girmeden.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Test save yapmamis olsa central eletrice bile giremez zaten

Aracinizin kapilarini bindiginizde iceriden kitlemeyin bu arada,bu ayrintiyida atliyor olabilirsiniz kitliyken kodlama yapmiyor

Geri
Üst Alt