Kullandığınız en iyi araç şampuanı ,tavsiye edebileceğiniz malzemeler/ekipmanlar

ben hızlı wax aldım ama cesaret edemedim , bazı yerlere vurup bazı yerlere vurmayı unutursam garip bir görüntü çıkar mı acaba diye

the_dr dedi:
ben hızlı wax aldım ama cesaret edemedim , bazı yerlere vurup bazı yerlere vurmayı unutursam garip bir görüntü çıkar mı acaba diye
Değerli Hocam;

Eğer krem biçiminde olanlardansa hata affetmez.

Sıvıysa, püskürtme tarzında uygulama yapılıyorsa o halde sorun olmaz.

silvershadow dedi:
Değerli Hocam;

Eğer krem biçiminde olanlardansa hata affetmez.

Sıvıysa, püskürtme tarzında uygulama yapılıyorsa o halde sorun olmaz.
yok meguiars ın sizin önerdiğiniz hızlı cila sprey olandan, bir daha ki sefere uygulayacagım. teşekkürler

Sıvı hızlı wax 3m kullandım, daha iyi ne onerirsiniz?

Bez olarak Polar zarar verirmi?

hızlı cila zarar vermez bende meguiersı öneririm hızlı cilaı gayte basarılı..

Bugün aşağıdaki ürünleri aldım yarın ilk defa aracımı yıkamayı planlıyorum.

Meguiars Ultimate Wash Wax Köpüklü Boya Koruyucu Şampuan 40 tl

Meguiars Pure Clarity Cam Temizleme Sıvısı 20 tl

Meguiars Wash Mitt Yıkama Eldiveni 30 tl

Meguiars Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi 40 tl

Meguiars Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi 20 tl

ürünleri İzmirde 3 sanayide Şengün Boya dan aldım. Fiyatları internetteki rakamlara göre daha uygun.

İzmirde olup da almak isteyen olursa

http://www.sengunboya.com.tr/iletisim.html  linkten ulaşabilir.
Hocam aracınıza boya koruması yaptırdınız mı ?

İzmir de boya koruması yapan kaliteli yer önerebilir misiniz ?

Murat hocama dh den sormuştum fakat o boya korumasını bir tanıdığına yaptırmış.

Daha fazla vakit geçirmeden bende boya koruması yaptırmak istiyorum fakat her yere de güvenilmiyor.

Boya koruma yaptirmadim. Şimdilik dusunmuyorum, uygun ve kaliteli biryer bulursam paylasirim sizinle. Aldigim meguiars urunlerinden cok memnun kaldim, yakinda birde ULTİMATE QUİK WAX alicam, uygulamayi basarabilecekmiyim denemek istiyorum.

macman35 dedi:
Boya koruma yaptirmadim. Şimdilik dusunmuyorum, uygun ve kaliteli biryer bulursam paylasirim sizinle. Aldigim meguiars urunlerinden cok memnun kaldim, yakinda birde ULTİMATE QUİK WAX alicam, uygulamayi basarabilecekmiyim denemek istiyorum.
ben cesaret edip denedim , amatörce de olsa her yere uygulamaya çalıştım.çok başarılı bir ürün.

Dış temizlik için bunlar yeterli mi acaba ? Daha tam hakim olamadım konuya. Öneriler doğrultusunda bir sepet yaptım sadece.

rJgfqeD.png

Bunlar yeterli Hocam.

Bir de küçük kovayla ucuz bir sünger....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hayırlı günler öncelikle, İstanbul anadolu-avrupa yakası farketmez, işçiliği güzel tabi mümkünse fiyatıda iyi olabilecek boya koruma/cam filmi hizmeti veren bir yer öneriniz var mıdır?

Kurulama bezi olarak Uber Blue tavsiye ederim. Nxt sıvı wax atıp her yıkamadan sonra Quick wax uygularsanız waxı dayanıklılığını arttırsınız

Hakan dedi:
Onuda ekleyelim sepete. Zaten hb dan güneşlik de alacaktık tek kargoda gelsin.

Bide bunları kullanmayı öğrendik mi bitti gitti :)
yazmayı unuttum hocam  camlar için şu ürünü kullanıyorum. değerlendirebilirsiniz.

http://www.garajvs.com/meguiars-pure-clarity-cam-temizleme-sve305vve305sve305-709-ml-pmu52?gclid=CjwKEAjws5CrBRD8ze702_2dyjYSJAAAJK9yp0vtIeW0ma3lXLpnbOVIjlTaalB2s9ypJEbMHFBVpxoCXhTw_wcB

Bugün aşağıdaki ürünleri aldım yarın ilk defa aracımı yıkamayı planlıyorum.

Meguiars Ultimate Wash Wax Köpüklü Boya Koruyucu Şampuan 40 tl

Meguiars Pure Clarity Cam Temizleme Sıvısı 20 tl

Meguiars Wash Mitt Yıkama Eldiveni 30 tl

Meguiars Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi 40 tl

Meguiars Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi 20 tl

ürünleri İzmirde 3 sanayide Şengün Boya dan aldım. Fiyatları internetteki rakamlara göre daha uygun.

İzmirde olup da almak isteyen olursa

http://www.sengunboya.com.tr/iletisim.html  linkten ulaşabilir.
Hocam aracınıza boya koruması yaptırdınız mı ?

İzmir de boya koruması yapan kaliteli yer önerebilir misiniz ?

Murat hocama dh den sormuştum fakat o boya korumasını bir tanıdığına yaptırmış.

Daha fazla vakit geçirmeden bende boya koruması yaptırmak istiyorum fakat her yere de güvenilmiyor.
Değerli Hocam;

elbette Ziebart..

Geri
Üst Alt