Cam filmi tercih, öneri

@niclayt ben yılda 1-2 kere maximum uzun yola çıkıyorum ön cama taktırmasam mı acaba ya kafam karışık benim de 

@bangduck bana daha önce soranlara taktırmayın demiştim. Ön cam risklerinden ve yasaklarından bahsetmiştim. ANCAK güneşi yedikçe kararım değişmeye başladı. Uzun yol değilde yazın güneşli alanda aracı bıraktığımda araca geri geldiğimde içim acıyor. Ön konsol aşırı ısınıyor ve uzun yol olmasa da güneşli her havada camdan buran güneşten tiksinmeye başladım artık.  Mantıklı bir film bulursam yaptıracağım. 

Yanları falan yasak çıktığında söktürmüştüm, arabaya sanki çıplak binmişim gibi hissediyordum kendimi :D   Film çektirene kadar kendimi bir boşlukta hissettim. Ön camada alışırsak ondanda vazgeçemeyiz kesin :/   

@niclayt bi de ben antalyada yaşıyorum film olsa bile güneşlik koymam gerecek mecburen, aklımdaki bi soru da araç kamerasının görüşünü çok etkiler mi acaba hadi biz yine görürüz de kamera nasıl olur bilemedim

Üstadlar herkese merhabalar bugun aracima film taktirmak icin gidip fiyat aldim. Bana "Oracal nt seri " cam filmi uygulayacaklarini soylediler. Ön haric 500 liraya anlastim. Nasil iyi ve kaliteli bir film mi ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. 🙂

Üstadlar herkese merhabalar bugun aracima film taktirmak icin gidip fiyat aldim. Bana "Oracal nt seri " cam filmi uygulayacaklarini soylediler. Ön haric 500 liraya anlastim. Nasil iyi ve kaliteli bir film mi ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. 🙂
Kardeşim öncelikle nt serisinde birçok farklı micronlar var değişkenlik gösterebilir peki fiyat olarak sabit mi söylediler ısı olayını aşağıdaki gibi açıklamışlar bu resmi sitesinden alıntıdır.

Bende taktıracağım araştırıyorum ama yapılmışken ön cama tavsiye ederim sürekli uzun yolculuk yapıyorsanız yada trafik çok olan bölgede yaşıyorsanız bence ön camıda dahil edebilirsiniz güneş çok etkiliyor insanın hem uykusunu getiriyor hemde yakıcı zararlı uv ışınları yayıyor madem kaliteli birşey yapacağız komple olmasında fayda var.

ORACAL® NTIsı Engelleme*

ORACAL® NT’05%62.5

ORACAL® NT’20%57.1

ORACAL® NT’35%53.8

ORACAL® NT’50%47.4

ORACAL® NT’80%36.2

üstadım isi olarak %70'e kadar engelliyor dedi. Ön cama da karar verdim yalniz 1 numara taktirirsam gorus acimi engeller mi ? @kara55

Sonuçta hepsı çiziliyor çok ucuza kaçmamak abartıya da girmemek lazım 

@Furkan96 normal şekilde orta dereceler alınabilir çünkü artık cam filmleride çok pahalı heerşeyi döviz kurları üstünden yapıyorlar o yuzden cok pahalıya kaçmamak lazım 750 tl fiyat aldım ön cam dahil çok para ya ben o paraya arka difüzör, spoiler, egzoz uçları rahatlıkla alabilrim en kötü aracın bir kısmı değişmiş olur film olarak orta derece yeterlidir örneğin gözünüzü rahatsız etmeyen film, kulağınızı rahatsız etmeyen ses sistemi yaptırabilirsiniz bunlar bence kişisel oldugu için sevdiğiniz herşeyi cebinize göre yaptırın :)

Ben sadece yan camlara film uygulattim oracal marka yapildi 1 sene oldu cok memnunum. Oracal reklam sektorunden bildigim iyi bir marka . Meshur isim yapmis cam film markalarina gore daha uygun fiyatlara uygulanabiliyor hemde kalitesiz bir urun kullanmamis oluyorsunuz 👍

Hocam ön cama yaptirmayin derim.Guvenlik açısından risk almaya gerek yok.Araci ilk aldigimda 2 numara çektirmek istemiştim yapan arkadaş Golflerin caminda hafif yeşil renk var 1 yapalim orjinal kalsın hafif olsun tatli dursun diye oneri verdi bende 1 yaptırdim oldukça da hoş oldu.Cam filminde kesinlikle fazla para vermeye karsiyim.Onemli olan işçilik el emeği.Onceki aracima Lumar yaptırmıştım berbat işçilik bi ton para.200 tl Golfe 1 numara cektirdim mükemmel oldu.Tabi muhabbet eş dost tavsiyesi ile indirim vs...

Cam filminin kalitesi çok önemli. Kalitesiz filmler sizi korumayı bırak zarar verir. Güneş ışınlarının etkisiyle araç içinde kansorejen etki oluşturuyor

Geri
Üst Alt