Cam filmi tercih, öneri

bangduck

Üye
İsim
Kubilay Okan Dönmez
Arkadaşlar merhaba antalyada yaşıyorum lumarın yetkili servisinden atc serisi yan camlar ve arka cam için 500 tl gibi bir fiyat aldım, ön cam içinse 300-500 tl arası dedi sizce ön cama yaptırmasam sadece yanlara 2 numara çektirsem abes mi durur? Bir de antalyada başka önerebileceğiniz film markası çeken yer var mıdır? Araca max 2-3 yıl daha binmeyi düşünüyorum atc serisi 7 yıl garantiliymiş yoksa o kadar uzun vadeli bir film çektirmesem mi ne yapsam bilemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var :)

Arkadaşlar merhaba antalyada yaşıyorum lumarın yetkili servisinden atc serisi yan camlar ve arka cam için 500 tl gibi bir fiyat aldım, ön cam içinse 300-500 tl arası dedi sizce ön cama yaptırmasam sadece yanlara 2 numara çektirsem abes mi durur? Bir de antalyada başka önerebileceğiniz film markası çeken yer var mıdır? Araca max 2-3 yıl daha binmeyi düşünüyorum atc serisi 7 yıl garantiliymiş yoksa o kadar uzun vadeli bir film çektirmesem mi ne yapsam bilemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var :)
En ön cam ısıyı çok kesiyor kesinlikle ön cama yapılmalı , yan ön camlara yaptırmazsanız güneşte kolunuz yanar sıcak olur . Yanlara at ön cama atr çektirin derim .

Araca kısa süre de binseniz kaliteli olanı yaptırın bence. Dandik olanlar 1 yılda farkını gösterir.

Merhaba Kubilay bey

Geçen yaz ön cama ve ön yan camlara hatta tavana Lumar yaptırmıştım çok memnunum açıkçası camları açmıyorum sırf güneş yakıyor diye o kadar fark ettiriyor. Arabaya yapılması gereken ilk şey bence. Ben arka camlar gibi yeşil olanı yaptırdım ön yan camlara ve üste, ön cama da dışarıdan çok az fark edilen bir film yine Lumarın idi koyuluk konusunda, işe yarıyor kesinlikle. Çevirmelerde de kimse bir şey demedi şimdiye kadar.

@Kırcalı@KaanU @mbonat  Merhabalar, o zaman ön cama da çektireyim ya, ya ben de yeşil mi yaptırsam acaba yoksa direk siyah mı çektirsem diye düşünüyorum şuan siyaha daha yakınım yanlar 2 numara ön cam 0.5 en mantıklısı gibi

F2441A63-9AA9-44FC-AA00-A8F0EA227632.jpegDün ön cama oracal marka nt35 seri cam filmi çektirdim, ısı kesme çok iyi, fakat içeriden görüş biraz mat ve puslu. Fotodan anlayabilirsiniz. Yan cam ve ön cam görüşü. İki camda da film var. Dıştan görüntüsü güzel sorun yok ama içerden görüş böyle.

F9F0DA1E-0212-4E01-AA27-ED6588F06C32.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@agacmalzeme görüşü kesmiyor açıkcası ama sanki sonbahara havası gibi görüş. Söktürüp yenilettim bugun belki kötü uyguladı diye ama aynı yine. Bu film böyleymiş. Ama ısı kesmesi gerçekten çok başarılı.

@agacmalzeme görüşü kesmiyor açıkcası ama sanki sonbahara havası gibi görüş. Söktürüp yenilettim bugun belki kötü uyguladı diye ama aynı yine. Bu film böyleymiş. Ama ısı kesmesi gerçekten çok başarılı.
Hocam bende ön camda siyah cam filmi kullanıyorum o sonbahar havası normal ben 20 çektirdim içerde güneş gözlüğü takmanıza bile gerek kalmıyor 😂😂😂 hava her zaman bulutlu gözükür 😂

@mbonat 

Hocam bende ön camda siyah cam filmi kullanıyorum o sonbahar havası normal ben 20 çektirdim içerde güneş gözlüğü takmanıza bile gerek kalmıyor 😂😂😂 hava her zaman bulutlu gözükür 😂
Yaa sonbahar havası evet ama mat bir hava canlı olsa iyi di :)

Benimde kararsız kaldığım bir konu ÖN CAM FİLMİ. ama 1-2 gündür ciddi ciddi düşünmüyor değilim...

* Görüşü kesmeyen,
* Dışarıdan bakıldığında filim olduğu anlaşılmayan (birde trafik polisiyle uğraşamam zaten sürekli radardan dolayı hepsiyle tanış olduk) 
* ısıyı kesen, güneşin zararlarını gerçekten bize iletmeyen uv korumalı  hangi film   (siyah yeşil farketmez ama yanlar siyah olduğu için önde yeşil sırıtır mı yoksa yeşil daha mı iyi olur (çevirmede dikkat çekmemesi için)  bilemedim. Ne kadar belli olmayan ama iş gören bir film varsa onu tercih edeceğim. İlla siyah görünmesi ek önemli değil benim için. Taktırma amacım güneşten kurtulurken, görüşü kaybetmemek.)

Tamamen karşıydım ön cama ancak uzun yolda güneşten iyice daraldım artık... Yanlar 1.5 benim onlar tamamda öne ne yapacağız :(  

Umarım gece şerit kaybı vs gibi sorunlar çıkarmaz. Astigmat var zaten gözlüğümü takmadığımda o kesik çizgiler hep tek çizgi gibi görünüyor :)   

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt