GOLF 7 ARAÇ İÇİN MULTİMEDİA HAKKINDA YARDIM.

Hsari

Üye
İsim
HÜSEYİN
Sevgili Golftutkusu ailesi,

Benim aklım hayli karıştı.

öncelikle 2014 model ikinci el aldığım golf 7 aracımın üstünde takılı şekilde bir multimedia geldi.

DVD, bluetooth navi mevcut.daha sonra usb ve kamera taktırdım kamerada dalgalanıyor.

ayrıca araç özelliklerinin hiç birini set edemiyorum ambians aydınlatma olsun coming home living home esc lastik basıncı vs hiçbirini kontrol edemiyorum.Göstergelerin ordaki sesbölümü bile çalışmıyor.

Sizce ne yapmalıyım.Böyle idare et kullan yeter sana mı?yoksa Tam uyumlu cihaz var mı?  kesin çözüm olup ekranı multimediayı keyifli bir şekilde sorunsuz kullanabileceğimbir cihaz var mı? gerçekten baya sıkılmış ve kafam karışmış durumdayım .

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ediyorum multimedia'nın fotoğrafını koyuyorum belkibilen eden vardır. 

iyi forumlar dilerim.

WhatsApp Image 2018-12-25 at 15.35.56.jpeg

@Hsari Hocam aracınızla gelen ürün Android  sonradan takılmış, forumda biraz araştırma yaparsanız Orjinal Golf 7 ile tam uyumlu Çinden gelen Carplay'lı cihazlar veya Discover pro cihazlarını satan arkadaşlar var, bütçeniz müsaitse Discover pro alıp takın derim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@coskun023 eyvallah teşekkür ederim ama bütçe okadar yok android multimedia sordum uyumlu dediler ama güvenemiyorum

Upvote 0

Geri
Üst Alt