Cruise control eklemek

Seastar76

Katılımcı Üye

İsim
Sea
arkadaşlar, merhaba.
2014 golf7  comfortline 1,4 DSG aracıma cruise control ekletmek istiyorum. 
yetkili servise mi yoksa sanayide mi yapmalı ? yaklaşık maliyet ne olur ? önereceğiniz yerler varsa (Antalyada) sevinirim.
teşekkürler

Eğer gateway destekliyor ise pek  maliyetli olmaz tuş takımı ve aktivasyon ile iş çözülür

Comfort aracta gateway değişimine gerek yok , zaten fonksiyonel tuşlar var , tuş takımı değişip aktivasyon yapılacak. 
hocam peki comfortline araca 2017 model hız sabitleyici için getway değişimine gerek var mı _?

hocam peki comfortline araca 2017 model hız sabitleyici için getway değişimine gerek var mı _?
Araç Paketiniz nedir hocam ?   Midline Plus Dışında   Gateway değişimine gerek kalmaz.   Sadece tuş takımı ve Aktivasyon gerekli diye biliyorum.

Direksiyon üzerinde düğme olan araçlarda gateway değişimi gerekmiyor sadece hız sabitleme özellikli tuş takımı ve aktivasyon ile işlem yapılabiliyor  

@Seastar76 sabitleyicili tuş takımı alıp aktivasyon yapmanız gerekir. Direksiyonu düğmeli araçlar destekler.

Araç Paketiniz nedir hocam ?   Midline Plus Dışında   Gateway değişimine gerek kalmaz.   Sadece tuş takımı ve Aktivasyon gerekli diye biliyorum.
Comfortline hocam birde direksiyonumda tuşlar var ama hemen tuşların altındaki ses açma kapama tuşları yok

@Seastar76 sabitleyicili tuş takımı alıp aktivasyon yapmanız gerekir. Direksiyonu düğmeli araçlar destekler.
hocam direksiyonu düğmeli derken bende düğme var ama ses açma kapama tuşu yok tuşların altında ender elektronik olmayanlar için sinyal kolunu değiştiriyor muş Comfortline olduğu için getway değişmesine gerek yok sanırım değil mi ?

@kralmali gerek yok hocam highline araçlardaki gibi tuş takımı takman ve aktivasyon yaptırman yeterli.

Geri
Üst Alt