Yetkili Servis Liqui Moly kabul etmiyor

İsim
latissimusdorsi
Arkadaslar merhaba buradaki onerilerle liqui moly yag aldim, 3. bakim icin. ( egemot’tan ve faturali) ancak avek yagi kabul etmiyor, onerileriniz neler ? Burada yetkili servise disardan yag goturen bircok arkadas var diye biliyorum. Onerilerinizi alabilir miyim ?

Fren hidroligi ve antrifrizi degistirecegim icin yetkili serviste halledeyim demistim hepsini.

1.4tsi manuel

Avek niye boyle yapti anlamadim. Cok da iyi bir servis aslinda. Israr ettim ama asla kabul etmiyorlar.

Arkadaslar merhaba buradaki onerilerle liqui moly yag aldim, 3. bakim icin. ( egemot’tan ve faturali) ancak avek yagi kabul etmiyor, onerileriniz neler ? Burada yetkili servise disardan yag goturen bircok arkadas var diye biliyorum. Onerilerinizi alabilir miyim ?

Fren hidroligi ve antrifrizi degistirecegim icin yetkili serviste halledeyim demistim hepsini.

1.4tsi manuel
Ben yeni yaptırdım bakimi liqui moly götürdüm sadece is emrine müşteri yağını getirmiştir yağın adını yazıp not düştüler sıkıntı çıkarmadilar

IMG_20190810_075443.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam o marka yağ ısrarınız neden? Dediğiniz yağın bu aralar çok reklamı dönüyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam o marka yağ ısrarınız neden? Dediğiniz yağın bu aralar çok reklamı dönüyor 
Aslinda israrim yok. Deneme amacli aldim, tabi burada bilgisine guvendigim arkadaslar var @forzaGilles gibi, sagolsunlar. Bir de bunu deneyelim dedim hazir bakim gelmisken. Varilden degil de 5lt olmasi vs, molibden disulfit etkisi vs. 

manuelse bas git dışarıda değiştir 

Yağ marka olarak gayet iyi ancak aldığınız yağın VW standartlarını sağladığından emin olun. Örneğin ben MOTUL kullanıyorum ve MOTUL'un her yağı VW standardını garanti etmiyor, sadece uygun olanı kullanıyorum. Aynı durum geçerli olabilir. 

Diğer yandan Ankarada DOĞUS ve ESKİHİSAR dışarıdan yağ kabul etmezken, AYDOĞANLAR faturası ile birlikte sisteme giriş yapıp kabul ediyor.

@Ümit Akkaya tesekkurler. Bircok golf kullanicisinin yagini kendi getirdigini  soyledim, ama ikna olmuyorlar. Arayabilecegim bir yer var mi ? Son care sanayi.

Avek’e kendi yagini goturen arkadasimiz var mi ?

https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-1-4-tsi-periyodik-bakim-seti-mann-marka

sunlari da alip sanayiye mi gideyim ne dersiniz ? Aracin garantisi yok zaten (2016), yetkili servise biraz daha guvendigim icin avek’e gelmistim.
 Castrol 5-30w LL edge götürün kabul ederler.

Geri
Üst Alt