Bagaj Kapağı İç Taraftaki Lambayı Fren Lambası Gibi Kullanmak

@Burak_53 Burak Hocam öncelikle geçmiş olsun, halihazırda düzgünken bu hale geldiyse ve sorun donanımsal değilse, elbette kontrol etmişsinizdir ancak mevcut kodlamaları standart ayarına getirip kodlamaları yeniden yapıp denemek faydalı olabilir kanaatindeyim. 

Bu arada benim de aracımda bagaj içi ışıkları frende dışlarla beraber yanıyordu ve hatta üçüncü stop lambası yanıp sönüyordu. Tercih meselesi elbette ama ben böyle çok beğeniyordum :)

@EMRAH ATTS @erkanz emrah hocam yuregime su serpen bir telefon gorusmesi ile beni sakinlestirdi :)  kamera kaynakli oldugu dusuncesindeyim suan

@Burak_53 degerli hocam ne mutlu bana melih hocam korkutarak tecrübe ettirdi bu konuyu bana @cradlemelih sevgilerimle 

siz yinede takip edin tabiki bir sorun varsa bıle üstesinden geliriz evelallah ama sıkıntı kameradan kaynaklı  s=alsaa :000042-medium:

herhangi bir Problem yok hocam... ben 1 yılı aşkındır kullanıyorum maşallah ne Ram nede ışıklarda bir tık yok çok şükür :)  Almanın işi sağlam oluyor.

Az once yaptim bu kodlamayi. Farlar kapali ikende frene bastigimda bagaj kapagindaki kisimla beraber yaniyor artik fren lambasi. Yani parklar farlar kapali olsada frene bastigimda bir butun olarak yaniyor stoplar. Ayrica bagaj kapagindaki kisimlarda daha parlak yaniyor fren esnasinda. Cok hosuma gitti. Emege gecenlere tesekkurler.

Az once yaptim bu kodlamayi. Farlar kapali ikende frene bastigimda bagaj kapagindaki kisimla beraber yaniyor artik fren lambasi. Yani parklar farlar kapali olsada frene bastigimda bir butun olarak yaniyor stoplar. Ayrica bagaj kapagindaki kisimlarda daha parlak yaniyor fren esnasinda. Cok hosuma gitti. Emege gecenlere tesekkurler.
Bagaj kapağı ile dıştakilerin aynı olması lazım normalde. Değerini düşürerek aynı seviyeye getirebilirsiniz. 

Kutu içerisine aldığım kanalda ingilizce olarak yazılan kısmın almanca karşılığını bulamadım, yardımcı olur musunuz?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

1) Leuchte27NSL RC6 Light Function C Select 27 > Brake Light 

2) Leuchte27NSL RC6 Light Function D Select 27 > Brake Light 

3) Leuchte27NSL RC6-Dimming CD 27 > 100      Leuchte27NSL RC6-Dimming Direction CD 27 (Dimmin Direction olarak görünüyor bende, bu aynı koddur doğru mu)

4) Leuchte27NSL RC6-Dimmwert CD 27 > 100 

5) Leuchte23SL HRA65 Light Function C23 > Brake Light     Leuchte23SL HLC10 Light Function C23  (HRA65 olarak yok C23 seçeneğinde HLC10 var)

6) Leuchte24SL HRA65 Light Function C24 > Brake Light

Bu aralar çok soru soruyorum kusuruma bakmayın, yapmam gereken kodları sıralı şekilde yazdım, ikisinde kırmızıyla yazan sorunla karşılaşıyorum yardım eder misiniz lütfen? Fabrika çıkışlı ledler için yapıyorum bu arada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1) Leuchte27NSL RC6 Light Function C Select 27 > Brake Light 

2) Leuchte27NSL RC6 Light Function D Select 27 > Brake Light 

3) Leuchte27NSL RC6-Dimming CD 27 > 100      Leuchte27NSL RC6-Dimming Direction CD 27 (Dimmin Direction olarak görünüyor bende, bu aynı koddur doğru mu)

4) Leuchte27NSL RC6-Dimmwert CD 27 > 100 

5) Leuchte23SL HRA65 Light Function C23 > Brake Light     Leuchte23SL HLC10 Light Function C23  (HRA65 olarak yok C23 seçeneğinde HLC10 var)

6) Leuchte24SL HRA65 Light Function C24 > Brake Light

Bu aralar çok soru soruyorum kusuruma bakmayın, yapmam gereken kodları sıralı şekilde yazdım, ikisinde kırmızıyla yazan sorunla karşılaşıyorum yardım eder misiniz lütfen? Fabrika çıkışlı ledler için yapıyorum bu arada.
Hocam özelden numaramı yolluyorum araca bağlanınca arayın bakalım birlikte 

Hocam özelden numaramı yolluyorum araca bağlanınca arayın bakalım birlikte 
cad36b87d1678c51eb2c6779bf556f1a.jpg

Eren hocam çok sağolun, sayenizde halloldu [emoji1360]

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt