Bagaj Kapağı İç Taraftaki Lambayı Fren Lambası Gibi Kullanmak

Bunu halonen MidlinePlus ıma yaptırabilir miyim. Bana kim yardımcı olabilir kablom da yok, hiçbir şeyim yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@calik degerli hocam ben çatalcadayım @yusufhocamız güngörende hangimize yakınsanız seve seve yaparız bir tıkla  :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaparsınız hocam İstanbul gönüllülerimiz yardımcı olurlar [emoji4]@yusuf@EMRAH ATTS
Teşekkürler@MSE ve@EMRAH ATTS nazik yardım teklifin için. Ben Ayazağa Kampüsteyim bu durumda@yusuf uygun olur ise onunla buluşup tanışıp yapmaya çalışalım. Sizlerin de Maslak tarafına yolunuz düşerse beklerim. Selamlar.

@fcsrn hocam ilk kisimda ki kodlari yaptim ikinci kisimda 23sl ve 24sl kanallari varya onlari da brake light mi yapayim. Bende kanal ismi 23sl hlc10 ama

@fcsrn hocam ilk kisimda ki kodlari yaptim ikinci kisimda 23sl ve 24sl kanallari varya onlari da brake light mi yapayim. Bende kanal ismi 23sl hlc10 ama
Fabrikasyon montaj olduğu için onlara gerek yok Hocam. @Yunus Emre Hocamızın aracında fabrika çıkışı led stop var sadece 27 için yaptığımda sorunsuz çalıştı. Sizde sadece 27 için olanı yapınca çalışması lazım. Yaptıktan sonra denediniz mi? 

Teşekkürler@MSE ve@EMRAH ATTS nazik yardım teklifin için. Ben Ayazağa Kampüsteyim bu durumda@yusuf uygun olur ise onunla buluşup tanışıp yapmaya çalışalım. Sizlerin de Maslak tarafına yolunuz düşerse beklerim. Selamlar.
Bugün ailecek belgrad civarına geldik. Sizin oralardan geçmişiz ;) hafta sonu hallederiz her türlü...

Teşekkürler@yusuf. Özelden mesaj gönderdim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@yusuf un desteğiyle sistem harekete geçmiştir. Ben de bir kablo siparişi verdim, heyecanla beklemeye başladım.

Teşekkürler. @EMRAH ATTS, @MSE.

Kodlamanın nasıl yapıldığını bir video haline getirdim, ilgilenen arkadaşlar izleyip daha kolay uygulayabilir inşallah. 

Gecenlerde amcamin arac kamerasindan kendi aracima bir bakayim dedim ve gordum ki benim stoplarin kafasi karisiyormus. Videoyu bir kac kez izledim acaba kamera yanilmasi filan mi ama sol stopta sorun yokken sag stop sonuyor. Arac sabitken bunlari test etmistik ama hareket halindeyken tabi arkadan birinin izlemesi gerekiyor acaba sizlerdede boyle olma ihtimali varmidir. 

Gecenlerde bir sitede okumustum arac beyinlerinin de ram i oldugu ve yapilacak kodlamar bu ram hafizasinda doluluk yapacagindan islemlerde aksamalar yanlislar olur diye, kendi aracimi boyle gorunce hemen aklima o geldi. 

İc stoplarin frende yanmasi ve sinyallerin kendi icinde cakarli yanmasi + 3.stop kodlamasi yaptim. Sizin dusunceleriniz nedir bu mevzuda?

@MSE @fcsrn @erkanz @Orhan @Ender @EMRAH ATTS @yusuf

Ekli dosyayı görüntüle IMG_0061.MOV

video mov formatinda oluyor izlenebiliyor mu bilmiyorum site uzerinden mobilden yukledimde. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt