Golf 7.5 aracımın D Konumunda anahtarı vermesi normal mi?

Abraxsas

Üye
İsim
Yusuf
Merhaba arkadaşlar daha önceki arabam 2015 model Audi A3 sedan s-tronic'di P konumuna almadan anahtarı alamıyordum, yeni aldığım golf 7.5 aracımda bugün park ederken dikkatimi çekti D konumundayken anahtarı veriyor bu normal bir durum mu ?

Acayip, bende de 7.5 var hocam, bende vermiyor P ye almadan, normal yada normal değil demek servise sormadan pek doğru olmaz. Yanlış bilgi vermek istemem. Ama D de anahtar vermesi ilginç durum. 

Upvote 0
@Recep GülBende çok şaşırdım hatta birkaç defa emin olmak için denedim anahtarı veriyor müsait bir zamanda servise götürmeyi düşünüyorum sonucu buradan yazarım.

Upvote 0
@chemdemir Aynen hocam burda bir golf 7.5 var denedim oda vermiyor demek ki normal olmayan bir durum var ortada belki forumda benimle aynı durumu yaşayan çıkar çözüm yolunu paylaşır. 

Upvote 0
Kontak arızalı olabilir... Normal şartlarda P'ye geçmeden anahtarı VERMEMESİ lazım...

Upvote 0
@niclayt Bence de kontak arızalı olabilir. Ev taşıyorum en erken 1 hafta sonra servise gidebilirim bakalım sonuç ne olacak.

Upvote 0
Merhaba arkadaşlar daha önceki arabam 2015 model Audi A3 sedan s-tronic'di P konumuna almadan anahtarı alamıyordum, yeni aldığım golf 7.5 aracımda bugün park ederken dikkatimi çekti D konumundayken anahtarı veriyor bu normal bir durum mu ?
Birazdan deneyip göreyim. durumu bildiririm. 

Upvote 0
ben de alabiliyorum 7,5 golf le diye hatırlıyorum, car car ötüyor tabi kapıyı açtığımda.

Upvote 0
@mbonat 2018 modeldeki araçlarda kronik bir problem olabilir mi neden bazısı anahtarı D konumunda çıkarmaya izin vermezken kimisi veriyor kafam karıştı özellikle 2018 1.4 TSI aracı olan arkadaşlar sizden ricam bir deneyip sonucu buradan paylaşırsanız sevinirim.

Upvote 0
@mbonat 2018 modeldeki araçlarda kronik bir problem olabilir mi neden bazısı anahtarı D konumunda çıkarmaya izin vermezken kimisi veriyor kafam karıştı özellikle 2018 1.4 TSI aracı olan arkadaşlar sizden ricam bir deneyip sonucu buradan paylaşırsanız sevinirim.
2018 modeller fabrikadan böyle çıkmış olabilir aracım 1.4 tsi highline 2018

Upvote 0

Geri
Üst Alt