Jump to content

ozkancan

14.000km De Golf 7 1.4 Tsi Dsg Highline

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

ARACIM 14.000km DE  GOLF 7 1.4 TSI HIGHLINE 122bg DSG BEYAZ RENK

FABRİKA ÇIKIŞI : ARALIK 2013

TRAFİĞE ÇIKIŞ : OCAK 2014

ARAÇTA  KAZA, HASAR, BOYA, DARBE, TRAMER, DEĞİŞEN KESİNLİKLE YOKTUR. (İstediğiniz yere expertiz yaptırabilirsiniz)
(aynı aracın yeni modelini alacağım için satıyorum)

YILDA ORTALAMA 2500km YAPMASINA RAĞMEN HER YIL VOLKSWAGEN SERVİSİNDE PERİODİK BAKIMI YAPILMIŞTIR VE İYİ NİYET GARANTİSİ DEVAM ETMKTEDİR. (Servis fişleri mevcuttur)

ARACIN İÇERİSİNDE HALEN SIFIR KOKUSU VARDIR.

KOLTUKLARDA HERHANGİ BİR DEFORMASYON YOKTUR, SIFIR AYARINDADIR.

ARAÇTA OPSİYONEL OLARAK FRONT ASSİST VE ADAPTİVE CRUİSE CONTROL VARDIR.

MUAYENE TARİHİ ARALIK 2020 dir.

BU MODEL, BU KM DE, BU TEMİZLİKTE BAŞKA ARAÇ YOKTUR.

ALICISINA HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

FİYAT : 126.900 TL 

FOTOĞRAFLAR:

IMG_4334.thumb.jpg.e33444a19fe1c9f62d5d772e24075f0b.jpg

IMG_4336.thumb.jpg.e6689548492f496c1ad014b990529eef.jpg

IMG_4337.thumb.jpg.c971aee3f65e96ab6ad42ce9d0a1c124.jpg

IMG_4338.thumb.jpg.5df424cc76f90b47531ada2f59c09594.jpg

IMG_4341.thumb.jpg.d7437d3b67a096233b5f07269051c071.jpg

IMG_4342.thumb.jpg.b08ed37f302b213afad556855dbb83e5.jpg

IMG_4344.thumb.jpg.dacbfde5d798c9eaeb835d05f0174615.jpg

IMG_4346.thumb.jpg.23005ceea53f19e3a109f780e13ff6d0.jpg

IMG_4348.thumb.jpg.db7ffc513f3973eb4e6ca6c3ebfa93b7.jpg

IMG_4349.thumb.jpg.d5682e2b6859493ae217c499177d08b7.jpg

IMG_4350.thumb.jpg.7592415e5026d6cab61d7101ca97ceda.jpg

IMG_4354.thumb.jpg.7e5e996bbab4060f0531555ba7f3d75f.jpg

IMG_4358.thumb.jpg.cd04ac146a16b2bef961cdeec32044ef.jpg

IMG_4359.thumb.jpg.d31d89babc00d4ca0fc0dc9d03928310.jpg

IMG_4361.thumb.jpg.e5993a1657f3ed7d425dfba9322df7ec.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Sinyal yazdı:

@ozkancan hayırlısı olsun hocam model ve km. kıyaslandığında fiyat gayet mantıklı görünüyor.

Evdeki ikinci araç olduğu için fazla kilometre yapmadı. Alacak arkadaşa hayırlı uğurlu olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@alicankaradag Hocam, malum sitedeki fiyatları baz alarak fiyat belirledim, km, yaş olarak benim araçla kıyasladığımda daha yüksek fiyatlar istiyorlar. Verdiğim fiyatı değeceğini düşünüyorum, alıcısını pişman etmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ozkancan kendim de araç aradığım için sürekli oradayım, 7-8 ayrı kayıtlı aramam var sadece golf üzerine :) böyle konularda ne zaman yazdıysam yanlış anlaşıldım ama forumun asıl amacı bu diyerek yine de konuşmaktan yanayım. Yüksek deme sebebim de şuydu : Belirttiğim gibi kendim de araç aradığım için daha yeni bir araç ile pazarlık ettim. 2017 model highline 1.4 dsg 25.000 km de, hatasız boyasız çiziksiz tertemiz bir araç. Aynı şekilde servis bakımlı. Dıştan R line görünüm var, rengi tornado kırmızı. İlan atmasam da bu kriterlerle arasanız görebilirsiniz :) 130 bin tl ye bu aracı bırakıyorlar. Aklınızdan geçen rakam muhtemelen 125 bin tl, böyle bakınca ve söylediğim araç ile kıyaslayınca fiyat size dahi yüksek hissettirecektir. Bu arada aracın lastikler ve akü hiç değişti mi ? Biliyorum neredeyse hiç kullanılmamış ama yıldan dolayı her ikisi de ömrünü doldurmuş durumda.

tarihinde alicankaradag tarafından düzenlendi
Luffy1907, Ümit Akkaya, Mmt0634 ve 3 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah gereken çok güzel mis umarım değerini bilecek bir arkadaş alır imkanım olsaydı inanın 1 dk durmazdım hayırlı müşteriler diliyorum herşey gonluzce olsun saygılar 

ozkancan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ümit Akkaya üstad şu araçların ikisi de yeni satıldı, özellikle tungsten olan harika bir araç, beyaz da fiyat olarak çok iyiydi. İkisi de hatasız boyasız servis bakımlı elbette. Dedikleriniz de bunların ayarında oluyor işte.

Bu 2016 olan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz_boyasiz_yetkili_servis-bakimli_43bin-km_highline-727522746/detay

bu da 2015 olan ama benim esas gönlümü fetheden :) discover pro, vienna leather ısıtmalı koltuklar (şoför ergo active masajlı), u led, cam tavan, geri görüş, durbanlar vs.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-aracimiz-mahmut-bey-e-satilsmistir-ilginize-tesekkur-ederiz-715834262/detay

bu da az önce yukarıda bahsettiğim R line 7.5
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2017-hatasiz-boyasiz-25binde-dsg-highline-plusr-line-ekstrali-728784543/detay

Aslında fiyatlandırmada hata şuradan doğuyor. Emsallerine bakınca tok satıcılar yüzünden kafa karışabiliyor. Daha üst modellere daha dolu araçlara bakınca esas mantıklı düşünmeye başlıyor insan. Ben de aracı satarken 110-115 arası vardı aklımda. Çünkü renk günbatımıydı, yine tavandır kameradır herşey vardı, kendi modelimde denklere göre fiyat hesaplıyordum. Sonra bi baktım ki söylediğim fiyatlara zaten daha üst daha dolu araçlar var ilanda. Ondan sonra fiyatı ayarlayıp 104.500 e sattım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, alicankaradag yazdı:

@Ümit Akkaya üstad şu araçların ikisi de yeni satıldı, özellikle tungsten olan harika bir araç, beyaz da fiyat olarak çok iyiydi. İkisi de hatasız boyasız servis bakımlı elbette. Dedikleriniz de bunların ayarında oluyor işte.

Bu 2016 olan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz_boyasiz_yetkili_servis-bakimli_43bin-km_highline-727522746/detay

bu da 2015 olan ama benim esas gönlümü fetheden :) discover pro, vienna leather ısıtmalı koltuklar (şoför ergo active masajlı), u led, cam tavan, geri görüş, durbanlar vs.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-aracimiz-mahmut-bey-e-satilsmistir-ilginize-tesekkur-ederiz-715834262/detay

bu da az önce yukarıda bahsettiğim R line 7.5
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2017-hatasiz-boyasiz-25binde-dsg-highline-plusr-line-ekstrali-728784543/detay

Aslında fiyatlandırmada hata şuradan doğuyor. Emsallerine bakınca tok satıcılar yüzünden kafa karışabiliyor. Daha üst modellere daha dolu araçlara bakınca esas mantıklı düşünmeye başlıyor insan. Ben de aracı satarken 110-115 arası vardı aklımda. Çünkü renk günbatımıydı, yine tavandır kameradır herşey vardı, kendi modelimde denklere göre fiyat hesaplıyordum. Sonra bi baktım ki söylediğim fiyatlara zaten daha üst daha dolu araçlar var ilanda. Ondan sonra fiyatı ayarlayıp 104.500 e sattım.

En son ilandaki aracın Rline ile alakası yok ki neye istinaden satıcı da sizde Rline olarak belirttiniz acaba?Rline stıcker logo yapıştıran Rline diye geziyor ortada.Adam lafta galeri sattığı arabanın daha ne olduğunu bilmiyor yada biliyor da bilmeyen alıcı bulup kazıklamanın peşinde.

2.ilandaki araçta çok uzun zamandır farklı yerlerde ve zamanlarda ilanda.Araçta dolu hasarı vardı.Hasar kaydı çıkıyordu bu yüzden.

İlk ilana bende anlam veremedim eğer tramersiz problemsizse (araç boyasız olabilir ama mekanik kısımdan hasar almıştır)fiyat fazlasıyla uyguna gitmiş.Bu sektörde olan galericilik yapan esnafın o rakamlara hatasız araç verip piyasadan bi haber olacağını sanmıyorum.Eğer öyleyse de alan kişi bayağ düşeş denk getirmiş.

tarihinde driver_can tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@driver_can hocam araba R değil zaten, öyle görüntü yapmaya çalışmış dıştan kendince. Ben bir önceki mesajımda araçtan bahsettiğim için, linki verirken anlaşılması için öyle söyledim. Yoksa az biraz golfle haşır neşir olan herkes o aracın R line olmadığını ilk bakışta söyleyebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyat uygun, galeriden araba alinmaz, o arabalar o fiyatlara gidiyorsa temiz degildir, galericileri az cok hepimiz biliyoruz. Arabanin fiyatini 0km ile kiyaslarsak hicte yüksek degil

ozkancan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, alicankaradag yazdı:

@driver_can hocam araba R değil zaten, öyle görüntü yapmaya çalışmış dıştan kendince. Ben bir önceki mesajımda araçtan bahsettiğim için, linki verirken anlaşılması için öyle söyledim. Yoksa az biraz golfle haşır neşir olan herkes o aracın R line olmadığını ilk bakışta söyleyebilir.

Bir önceki mesajınızda da dıştan Rline görünüm var yazdığınız için söyledim bende.Bilmeyenler için kötü bir son olur.Şu var ama cam tavan şartı olmayanlar için araba düzgünse eğer o paraya 7.5 kasa dsg için fiyat iyi.

tarihinde driver_can tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kimseyi yanlış anlamıyorum. Herkes elbette fikrini paylaşmaktadır. Hayırlısı, artık nasibi kimse, ne kadara gidecekse gider. Kısmet diyelim. 

Benim aracımda cam tavan yok ama front assist ve adaptive cruise control var. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ozkancan sarı site yazıyorlar burada bende öyle yazayım gördüm maşallah araç içime sindi fiyata ulaşmam zor gibi ama kısmet ulaşabilirsem yakınlarına sizinle irtibata gecerim alamasam bile hayırlı musteri diliyorum umarım degerini bilir kime kısmet olursa artık saygılar....

ozkancan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@driver_can tungsten olanda boya değişen yok diyordu ama boyasız düzeltme yapılmış o zaman. Beyazla da konuşmuştum, ekspere istediğin yere götürebilirsin, hata çıkarsa herşeyi bana ait demişti. Sanmam mekanik vs bir durumu olsun. Hatta paramın bir kısmını harcamamış olsam o aracı ben almıştım, kısmet. Bu arada olması gereken fiyatlar aslında bunlar. Piyasada anlamsız bir yukarı ivme var son 2 aydır. @krym Kendi aracımı da Ankarada yeni taşınmış bir galeriden almıştım, nakit sıkıntısı vardı ve o zaman piyasa 92-95 arasındayken 86500 e almıştım. Sonradan kendim dahi korktum, Ankara’ da oto ümranda eksper yaptırmış olmama rağmen dönüşte tarcanlar ekspertize de sokmuştum söylenen dışında birşey çıkmamıştı. Galeriden araba almaya alınır fakat satıcının beyanına göre temiz kazasız ise ve eksper yapılacak yere karışmıyor ise alınır. İlla şuraya götür, ora yakın diye tutturanlarda %99.9 sıkıntı oluyor

krym bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ozkancan Araba çok temiz iyi kullanılmış, deyim yerindeyse gözünüz gibi bakmışsınız, ama maalesef araç satarken yıl olayını atlamamak lazım, araba istediği kadar az km yapsın 6 yıllık bir araç fiyatı belirlerken bunu da göz önünde bulundurmak lazım, şahsen ben alıcı olsam 50-60 bin km de 2015 model aracı sizin aracınızdan daha pahalıya alırdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@berreday Değerli görüşün için teşekkür ederim.  DSG araçlarda kilometre ben azımsanmayacak kadar önemli. 50-60bin km de olan araçta en fazla 80-100bin km arasında kavramayı değiştirmek zorunda kalırsın.  Ayrıca  Adaptive Cruise Control + Front Assist gibi çok büyük bir konfor sağlayan opsiyon, ilk alımda 3-4bin lira maliyeti olsa da, daha sonra VW servisinde ekleyebileceğiniz bir opsiyon değil. Türkiye de 1 veya 2 yerde 6 bin TL ye ekleyebileceğiniz bir opsiyon.  Şimdi bir seçenek olsa, Adaptive Cruise Control + Front Assist mi?  Cam Tavan mı deseler..  daha fazla verir  Adaptive Cruise Control + Front Assist  olanı alırım.

Mmt0634 ve bf417 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ozkancan Aracım 20000 km olmadan kavrama değişti maalesef, dsg biraz sürpriz ama opsiyon konusundaki görüşlerinizde haklısınız tamamen keyfi bir mesele bu donanımları arayan biri için aracınız daha kıymetli olacaktır.

ozkancan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...