Bi-Xenonlu Araçlarda Virajlarda Dönüş Farı ile Birlikte Sis Farlarının Yanması

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

1-  09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

Sol Sis Farı için:

(5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 > Value: Abbiegelicht links

Ekli dosyayı görüntüle 1542

(6)-Leuchte12NL LB45-Dimmwert AB 12 > Value: 100 

Ekli dosyayı görüntüle 1544

(7)-Leuchte12NL LB45-Lichtansteuerung HD AB 12 > Value: maximize

Ekli dosyayı görüntüle 1546

Sağ Sis Farı için:

(5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 > Value: Abbiegelicht rechts

Ekli dosyayı görüntüle 1543

(6)-Leuchte13NL RB5-Dimmwert AB 13 > Value: 100

Ekli dosyayı görüntüle 1545

(7)-Leuchte13NL RB5-Lichtansteuerung HD AB 13 > Value: maximize

Ekli dosyayı görüntüle 1541

Moderatör tarafında düzenlendi:
sorun yoktu ama bugün bu özelliği kapattım.

sisleri sadece selektörle beraber kullanmayı düşünüyorum bundan sonra.

kapatırken 12nl ve 13 nl default değerleri Not Active girilecek bilginize.

@gdervisoglu

Ben bu kodlamayı yaptım ama sisler sürekli açık ?

Bu kodu audi a3 te de kullanabilirim değil mi?Stemei dan baktım oradaki kod burdakine göre eksik çünkü.Ama başlangıç aşamaları aynı.

Bende sanırım yanlış kodlama yaptım sisler sürekli açık hale geldi.Nasıl düzeltebilirim?Dönüş farı olmasa da olur.Eski haline dönsün yeter.100 değerini 0 mı yapmalıyım acaba?

Bende sanırım yanlış kodlama yaptım sisler sürekli açık hale geldi.Nasıl düzeltebilirim?Dönüş farı olmasa da olur.Eski haline dönsün yeter.100 değerini 0 mı yapmalıyım acaba?
Abbiegelichts links yerine abbendlichts links kodladınız Hocam. Onu düzeltirseniz hallolacaktır. Abbendlichts links biraz daha önce geldiği ve benzer olduğu için göz yanılması ile direk o seçilebiliyor, abbiegelichts links biraz daha aşağı dagöreceksiniz. :)  

Abbiegelichts links yerine abbendlichts links kodladınız Hocam. Onu düzeltirseniz hallolacaktır. Abbendlichts links biraz daha önce geldiği ve benzer olduğu için göz yanılması ile direk o seçilebiliyor, abbiegelichts links biraz daha aşağı dagöreceksiniz. :)  
 İnce olmus, ilginize tesekkurler :)  ama sorun always seceneginin hic cikmamasindan kaynakli sanirim not active dedik duzelttik. 

bu kodu yapınca nasıl çalışmaktadır. sinyal ile mi yoksa sağ sola direksiyonu çevirincemi. yada kısa farlar açıkken mi? video felan varmı yada

Geri
Üst Alt