DSG - MASADAN EKSİLİYOR DOSTLAR

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Selamın aleyküm arkadaşlar, 2014 çıkışlı aracım 74 binde ve 2015 yılında kavraması değişmişti. Aracı ikinci el aldım ve alalı 8 bin km olmuştu :)  

Daha önce de diğer aracımızda yine 70 binde bu sorunu yaşamıştık, sanırım 70 bin kutlaması oluyor bu :D  

B0D78927-AF2D-4846-AF3C-E89D95800CF8.jpg

5AA6E034-EE13-4232-9FA7-AA815CAE3DD0.jpeg

büyük geçmiş olsun hocam.

Geçmiş olsun, inşallah şanzımana fazla para sıkışmamıştır.

@lasttohit geçmiş olsun hocam. 2015 te kaç binde değişmiş ki kavrama ? Bu kadar kolay olmamalı, şaşırıyorum. 69000 km de bir aracı almayı düşünüyorken bu başlığı görmek şuan beni çok korkuttu 😄

Daha öncekinde de beyin değişmişti yine sorunun beyinden olduğunu düşünüyorum açıkcası :D  benden önceki sahibi bayandı pek km geçtiğini sanmıyorum

@lasttohit geçmiş olsun vallahi gördükçe benimde başıma gelecek mi diye korkmadan yapamıyorum :/

Bu kezde aynı yere mi götürmeyi düşünüyorsunuz?

Geçmiş olsun

DSG öyle bişey ki 2. Yi geçtim

Üçüncü.

Dördüncü

Kez bu manzaraları yaşatsın

Araç 2. El değerinden 1 kuruş kaybetmiyor!

Sıfır araç alırken değil  15 bin 20 bin ?

30 bin fark istense DSG ye ?

Yine müşteri kitlesi halk ekmek bayii sırası gibi olur 

15 kere seçime girip hiç kaybetmeyen hepsinde %55 ve üzeri alan siyasi liderler gibi ? 

Zamanla bozulsada vazgeçilmeyen olmak! (Tek şanzuman rejimi)

Yok böyle torpil ,, dokunulmazlık!! 

Manuel 2-3  golf,,, şanzıman dağıtsın mesela.. Direk manşetlerde ilk haber olur!! Forumlar yıkılır.. 2. eli kafadan 20 bin değer kaybeder

Allah'tan manuel bozulmuyor!!

Bozulsa zaten direk kullanıcı hatası!!

(Otomatik bir vitesin arızasını kul hatasına bağlayamayıp iyi niyet diye şekersiz light bir garanti anlayışında çözüm dünyada tek)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@onurmat  Hocam korkunun ecele faydası yok :)   Kendi düşüncem bunu ufak bir kaza olmuş gibi düşünüp şükrederek geçiyorum çünkü konforu ve performansıyla benim için bu problem göz ardı oluyor.

@Savatage

@Negatiwe

@Kırcalı 

Teşekkürler hocam daha önceki aracımda altur yetkili servisinde iyi niyetten beyin değişim yapılmıştı, bu sefer de büyük ihtimalle orada yapılacak.(ilk aracımdaki arızanın üstünden 50-55 bin km geçti maşallah şuan bir sıkıntısı yok)

Aracın ilk şanzıman arızası bu arada 2. 3. kez yapacağını sanmıyorum en azından 150-200 binlere gelene kadar ama yapabilir de  kul yapısı :D

Açıkçası ben çok rahatladım ve son zamanlar da böyle bir şeyin başıma geleceğini biliyordum çünkü kalktışta sarsmalar, vitese geçmemeler , ilk kalkışta aracı geri kaçırma gibi huylar edinmeye başlamıştı.

en azından şimdi uzak bir yere giderken acaba sıkıntı olur mu diye düşünmeyeceğim :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gecmiş olsun hocam.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt