GOLF TAVAN KAPLAMA

bangduck

Üye
İsim
Kubilay Okan Dönmez
Arkadaşlar  merhaba golflerde sunroof kapalıykenki tavandaki o siyaklık çok hoşuma gidiyor, golf7 aracımda sunroof yok acaba parlak siyah görünümlü folya kaplattırsam nasıl olur sizce boyaya filan bir zararı olur mu amacım o siyahlığı dış görünüş olarak sağlamak 

evet görünüş olarak güzel olabilir;

ancak sıcakta siyah bir folyo boyaya zarar verir kanaatindeyim

Hiçbir zararı olmaz hocam görüntü olarak güzel oluyor. ORACAL 970 Serisi Hava kanallı folyosundan yaptırın. Kaplama folyosu. Bende yaptırmıştım sorun yaşamadım.

Kaliteli folyo olursa hiç sorun olmaz, sonuçta nice çok değerli araçlar bile artık folyo ile kaplanıp yıllarca kullanılıyor. Ama kalitesiz olursa @doganersin hocamın dediği gibi zarar verir sökerken. Şuan önüne gelen kaplama yaptığı için güvenilir yerde yaptırmaya dikkat edin.

Kaliteli bir film ve iyi bir usta kombinasyonu ile bir sıkıntı olmaz . Kötü bir usta tavanda keserken çizik bırakırsa çok üzücü bir sonuç olur. Orjinall cam tavan boyutunu alıp dışarda kesip yapılırsa güzel olur . Tavanı komple yaparsanız ruhsata işletmeniz gerekir cam tavan boyutunda yaparsanız muayene harici bir sıkıntı olmaz .

Bence güzel olur, bende düşünüyorum siyah parlak folyo. Fakat tavanın tamamına değil, cam tavan görüntüsü olsun diye cam tavanın ebatında yaptırmayı düşünüyorum. Sizce nasıl fikir?

Bence güzel olur, bende düşünüyorum siyah parlak folyo. Fakat tavanın tamamına değil, cam tavan görüntüsü olsun diye cam tavanın ebatında yaptırmayı düşünüyorum. Sizce nasıl fikir?
Olmayan birseyi varmış gibi göstermek pek hoş olmayacaktır 🤔

Tamamdır hocam o zaman oracal 970 e bakayım bi ama antalyadayım buranın güneşi folyoda sıkıntı yaratır mı acaba 

Arkadaşlar  merhaba golflerde sunroof kapalıykenki tavandaki o siyaklık çok hoşuma gidiyor, golf7 aracımda sunroof yok acaba parlak siyah görünümlü folya kaplattırsam nasıl olur sizce boyaya filan bir zararı olur mu amacım o siyahlığı dış görünüş olarak sağlamak 
kardes selam aracina cam tavan izlenimi vermen guzel durabilir zevkine bisey diyemem sahsen ma muaynen yakinsa yaptirma yada muyaneden aonra yaptirmani oneririm cunku hic bir sekilde gecemezsin

@turgay8268 kardeşim sadece bu kadarını kaplatmayı düşünüyodum bu bile kalır mı muayeneden, bi de kaplanan kısımla açıkta kalan yerin renk farklı olur mu acaba zamanla filmi söktükten sonra (Aracım beyaz)

C80A9A03-E898-4D76-80DC-B7B6420D1339.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@turgay8268 kardeşim sadece bu kadarını kaplatmayı düşünüyodum bu bile kalır mı muayeneden, bi de kaplanan kısımla açıkta kalan yerin renk farklı olur mu acaba zamanla filmi söktükten sonra (Aracım beyaz)

Ekli dosyayı görüntüle 23222
gecmiyor kardesim aynisini yapmis biri olarak sananyazdim zaten dedimya eger muayne zamanin yaninsa yaptirma en azindan muayneden sonra yaptir bari iki senede olsa kalir 

Ekli dosyayı görüntüle 23222
kapladiktan sonra iki sene kaldiginda sokerken ayri ucret taktirirken ayri ucret oduyosun ucreti onemsiz dersen bile renk farkina gelince belli oluyor yani bi taraf daha beyazimsindiger taraf ise daha mat oluyor ben pasta ile denklestirmeye calismistim 

Geri
Üst Alt