Günlük Kullanım İçin Golf 6 R Vs Golf 7 Gti

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Bu iki araç arasında hangisinin yürütme maliyeti daha düşüktür ? Kronik sorun , yakıt konularında nasıllardır ? 

Golf 7 gti bana göre hızlı bir golf sadece.Vw mk6 kasayla birlikte R versiyonuna daha ağırlık vermiş gözüküyor.Satışlarda bunu destekler nitelikte.Temiz bir mk 6 R daha eğlenceli ve mantıklı olacaktır.Mk7 kasada düzgün gti bulmak zaten az sayıda olan bir araç için oldukça zor olacaktır.

Golf 7 gti bana göre hızlı bir golf sadece.Vw mk6 kasayla birlikte R versiyonuna daha ağırlık vermiş gözüküyor.Satışlarda bunu destekler nitelikte.Temiz bir mk 6 R daha eğlenceli ve mantıklı olacaktır.Mk7 kasada düzgün gti bulmak zaten az sayıda olan bir araç için oldukça zor olacaktır.
Mk6r daha çekici geliyor fakat en yenisinin 2012 model olması düşündürüyor. Küçük şeyleri evde kendim hallederim fakat büyük şeyler için aracı Sakarya’da elletmek istemem .

Onun için en büyük kriter aracın sorunsuz olması ne kadar bakımlı araç bulsamda yaşından dolayı ömrü dolan parçalar olucak bu parçalar ne sıklıkla arıza verir onları merak ediyorum . 

3k kapı olmasıda kriterlerim arasında gti body kitli mk7 oldukça fazla var . Bi farklılığı olması lazım 😊

Geri
Üst Alt