Jump to content

metinkar

Kışlık Lastik Önerisi

Kışlık Lastik Seçimi  

20 oy

1. 1. Sizce Kışlık Lastik İçin Hangisi Olmalı

Recommended Posts

4 saat önce, metinkar yazdı:

Arkadaşlar 18” kışlık lastik alacağım yorumlarınızı bekliyorum.

- Aracı hafta da 4 kez kullanıyorum...

Tavsiyeden ziyade şunu söylemek gerek; fabrika 18” ebatta kışlık lastik kullanımını önermemektedir..!! Hatta 17” ebatta bilee istisnai bazı kurallara uyulması koşulu ile kullanmaya izin vermiştir.. 17” ve 18” ebatta zincir kullanımı gerektiğinde zincir aracın iç davlumbaz ve çamurluklara zarar verecektir..

tarihinde forzaGilles tarafından düzenlendi
metinkar bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, forzaGilles yazdı:

Tavsiyeden ziyade şunu söylemek gerek; fabrika 18” ebatta kışlık lastik kullanımını önermemektedir..!! Hatta 17” ebatta bilee istisnai bazı kurallara uyulması koşulu ile kullanmaya izin vermiştir.. 17” ve 18” ebatta zincir kullanımı gerektiğinde zincir aracın iç davlumbaz ve çamurluklara zarar verecektir..

@forzaGilles  orası öyle de fabrikasyon verilerine kalırsak araçlara hiç bir şey yapamayız, 18”  haricinde hiç jant lastik kullanmadım, kayseride görevde iken bile 18” civili kullandım yani kullanıcıdan kullanıcıya fark eder,  golf7 aracım varken kormoran kullandım 2 kış araçla sattım  aynı şekilde devam edeceğim de lastikte karar veremedim... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, agacmalzeme yazdı:

Continental yada Goodyear tavsiye ederim. Listenizde kışlıkları kullandım ama daha iyileri var kışlıkta ucuz lastik kullanmamanızı öneririm özellikle petlası

@agacmalzeme  aracı max dört yıl kullanıcaz olabilir aslında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Musdi yazdı:

@metinkar hocam ben lassa öneriyorum kış lastiğini . Hem yol şartlarına uygun hem diğerlerine göre fiyat avantajı mevcut. Kıs lastigine fazla para ödemek kafama yatmıyor benim 😀

@Musdi  benimde araç devamlı yattığı için bende senin gibi fazla vermek istemiyorum gibi:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kastamonu da yaşıyorum Continental ts860 kullanıyorum, araç hergün çıkıyor 30-40km. Babamın aracında da aynısı var, sattığım araçtada aynısı vardı. Asla lastik hırıltısı yok ıslak zeminde lastik sesi duyabilirsiniz müthiş tutunma ben çok memnunum.

metinkar ve agacmalzeme bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, xfree37 yazdı:

Kastamonu da yaşıyorum Continental ts860 kullanıyorum, araç hergün çıkıyor 30-40km. Babamın aracında da aynısı var, sattığım araçtada aynısı vardı. Asla lastik hırıltısı yok ıslak zeminde lastik sesi duyabilirsiniz müthiş tutunma ben çok memnunum.

teşekkür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...