Jump to content

AhmetCakmak

İlan Oluşturma Kuralları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Recommended Posts

Merhaba sevgili Golftutkusu ailesi.

Alışveriş kategorilerinde ilan açma şartları güncellenmiştir. Forumumuzda "Alışveriş" kategorisi içerisindeki "Satılık İkinci El Araçlar" , "Satılık Jant, Lastik, Aksesuar ve Ürünler" ve "Satılık Diğer Her Şey" başlıklı kategorilerde ilan açarken uyulması gereken kurallar:

• İlanın daha anlaşılır ve net bilgiler içermesi için ilan açarken uyulması gereken şablon, konu açarken karşınıza otomatik olarak çıkmaktadır. İlan şablonundaki alanlar mutlaka doldurulmalıdır. Aksi taktirde şablona uymayan ilanlar tespit edildiğinde yayından kaldırılmaktadır. 
  • Alışveriş kategorisi altındaki bu kategorilerde ilan açabilmek veya ilana yorum yazabilmek için en az 20 iletiye sahip olmak gerekmektedir
  • İlanı baltalamak amaçlı veya ilan altında sattığınız ürünü paylaşıp "ben de satıyorum" şeklinde yorumlar yapmak yasaktır.

İyi forumlar.

ogzogz, Zaytung, SCC ve 15 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elinize sağlık ahmet bey

özellikle 2.madde çok ama çok yerinde olmuş.

alakasız olacak belki ama bi hususa değinmek istiyorum

gözümde hepiniz ve hepimiz değerli insanlarız, bu platformda ortak bir payda altında paylaşım yapıyor ve yardımlaşıyoruz, 

emin’im bir kısmımız da yüzyüze tanışıyordur 

her ne sebep ile olursa olsun, birbirimizi kırmayalım. (çok nadir de olsa denk geldim )satılık ilanında yada her hangi bir konu altında uslüp çatışması olmasın.

aynı şeyleri farklı dil ile söylemiş olabiliriz

o gün günümüzde olmayabiliriz,

ama beşeriz biz, ve iki civata da olsa GOLF bizim ortak tutkumuz 😊

ahmet bey; bugün zamanım boldu;

satılık ilanları geçmişten inceledim

çok eski ve satılmış olan ilanlar var

kalmasının bir nedeni mi var?

kalabalık etmemesi açısından kaldırılsa uygun olur mu? (naçizane tavsiyem)

saygılar, iyi akşamlar dilerim

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@doganersin Gerek satış konularında gerekse diğer kategorilerin konularında alakasız konuları birden ayrıştırmak mümkün olmadığı için şuanlık duruyor hocam. Yakında ticaret konularında satıldı bildirimi yapmak için gerekli düzenleme yapılacak. Teşekkürler değerli yorumunuz için. 

doganersin ve Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık herşey bizim güvenliğimiz için ve en önemlisi saygılı düzeyli bir platform oluşturma çabasinda  olmanız gerçekten taktire değer herşey gönlünuze göre olsun golflere  yakışır bir platform saygılarımla 

doganersin ve AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben forumda yeniyim ama ilanlar ile ilgili farkettiğim bir durum var bence bu durumuda eliniz değmişken ayarlarsanız daha iyi bir sonuç çıkar.

Yukarıdaki ilan 2016 tarihli ve hala satışta duruyor. Yayınlayan arkadaş ilanı vermiş bir dahada geri dönmemiş. Böyle durumlar yaşanmaması namına misal 3 ay veya 6 ay hareket görmeyen güncel bilgisi verilmeyen ilanlar kaldırılsın. Böylece hem site gereksiz kalabalıktan kurtulur, hemde sisteminiz rahatlar.

Tabi ben sadece düşüncemi söyledim, belki yapılabilecek bişey vardır diye, genede yapılabirliğini bilemiyorum.

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...