Jump to content

ycetin

Fiyat Tavsiyesi - 2015 Golf 1.6 TDI BMT Comfortline DSG (55.000 km)

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba,

2015 Golf 1.6 TDI BMT Comfortline DSG aracımı satmak istiyorum. İlanım malum sitede mevcut olup link aşağıdaki gibidir. (ilan no:  676301194 )

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2015-golf-1.6-tdi-bmt-comfortline-dsg-yetkili-servis-bakimli-676301194/detay/

Fiyat olarak 110.000 TL düşünüyorum. Sizce fiyat ne olmalı. Genel ilanlara baktığımda fiyat sıkalası oldukça farklı kafam çok karıştığı için böyle sizlerden bu şekilde bir fiyat tavsiye rica ediyorum.

İlan açıklaması aşağıdaki gibidir;

Aracımın sağ ön çamurluk ve sağ ön kapısı değişmiştir. (Kazaya ilişkin fotoğraf ilanda mevcuttur.) 

Sağ arka kapı ve sağ arka çamurlukta sürtmeden kaynaklı boya mevcuttur. 

Yukarıda bahsedilen değişim ve boya işlemleri yetkili serviste yapılmış olup tramer kaydı toplamda 4.333 TL’dir. (İşlemlere ilişkin tüm fotoğraflar ve yetkili servis faturası mevcuttur.) 

Periyodik bakımları yetkili serviste yapılmış olup yetkili servis dışında aracıma işlem yapılmamıştır. 

Aracımın iyi niyet garantisi devam etmektedir. 

İlk periyodik bakımı 65.000 km yada 21.05.2020 tarihinde yapılacaktır. 

Aracımın 21.05.2019 tarihin 52.000 km’de iken iyi niyet garantisi kapsamında volan,dsg kavrama ve triger seti yetkili serviste değişmiştir.

Aracımın ön disk ve ön-arka fren balataları yeni değişmiştir. 

Aracımın VAG gizli özellikleri açılmıştır.

Yaz lastikleri (michelin primacy 4 – 6 aylık) ve Kış lastikleri (michelin alpin 5 – 2 yıllık) mevcuttur.

Yedek anahtar ve araç kitapçığı mevcuttur. 

Orijinal kauçuk ve halı paspasları mevcuttur.

Aracım kapalı otoparkta muhafaza edilmektedir. 

Aracımda kozmetik olarak herhangi bir deforme veya yıpranma mevcut değildir. 

08.2020 tarihine kadar muayenesi geçerlidir. Trafiğe çıkış tarihi 18.09.2015’dir.

Aracın 2. Sahibiyim. Daha geniş bagaj hacmine sahip bir araç alacağımdan dolayı satılıktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabam.com'un biçtiği fiyat şöyle; siz bu fiyatın üzerine 5-10 bin koyup ilana vermeniz mantıklı. sonuçta pazarlık payı da olacak.

Volkswagen, Golf 1.6 TDI BMT Comfortline DSG, 2015, Yarı Otomatik, Hatchback/5, Dizel 55,000 Km

Fiyat Aralığı 98.000 TL - 102.000 TL

Aracın Değeri 100.000 TL

https://www.arabam.com/arabam-kac-para/2d1535f6-14fb-4c7c-8cb9-13df0cd145b4?type=20

ycetin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar

1 ay önce benzer aracı kuzenim birinden aldı

2015 model dsg dizel

Tungsten gri

40.000 km 

comfortline

108.000 tl aldı

Kaza boya değişen yok - servis bakımlı

Yalnız cruise control yok araçta

ycetin ve Savatage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@berreday Teşekkürler Hocam. Volanın %50'si iyi niyet garantisinden karşılandı. Kalan %50'si ve işçiliği ben kendim karşıladım. İşlemler Özön Otomotiv'de yapıldı.

Not: Normal şartlarda %50'yi bile karşılamıyordu Wv ancak araya tanıdık sokarak karşıladı.

erenkaragol24 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...