Emniyet Kemeri Uyarısını Kapatma

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

Seçin STG 17

STG ayarı -> fonksiyon 10

Devre dışı emniyet kemeri hatırlatıcı seçin

"Evet" olarak değiştirin (varsayılan değer: hayır)

ingilizce çevirisi:

Select STG 17 (instruments)

Adaptation Channels -> function 10

Select disable seatbelt warning (Gurtwarner deaktivieren)

change to "yes" (default: none)

Moderatör tarafında düzenlendi:
15.7 sürüm ile yapabilen varmı varsa foto atabilirmi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

@UmuDo Umut Hocam 15.7 sürümde denemeye gerek yok, 12 sürümlerde bile kolayca açılabilen bir kodlama. Eğer ki şifre sorarsa 20103 deneyebilirsiniz.

@UmuDo Umut Hocam 15.7 sürümde denemeye gerek yok, 12 sürümlerde bile kolayca açılabilen bir kodlama. Eğer ki şifre sorarsa 20103 deneyebilirsiniz.
Gurtwarner deaktivieren  Bulamadım hocam ondan dolayı yapan varsa foto atabilir mi diye yazdım 

Uyarıyı kapatmak değilde daha çok ses çıkarmasını sağlamak lazım. Ülkemizde Hala emniyet kemeri kullanım oranı çok düşük.

Bu kodu buraya koymasanız iyi olurdu. Sırf ötmesin diye toka kullanan, arkadan dolayan çok insan var maalesef ama bir kısımda ötüyor diye takıyor bırakın ötsün belki bir faydası olur.

Uyarıyı kapatmak değilde daha çok ses çıkarmasını sağlamak lazım. Ülkemizde Hala emniyet kemeri kullanım oranı çok düşük.

Bu kodu buraya koymasanız iyi olurdu. Sırf ötmesin diye toka kullanan, arkadan dolayan çok insan var maalesef ama bir kısımda ötüyor diye takıyor bırakın ötsün belki bir faydası olur.
Kesinlikle haklisiniz hocam. Ama biz paylaşımı yapalım gerisi isteyene kalmış. Takmayacak olan bir yolunu bulur takmaz.

Gurtwarner deaktivieren  Bulamadım hocam ondan dolayı yapan varsa foto atabilir mi diye yazdım 
Seatbelt warning olacak hocam. Not active yapın onu

Bencede uyariyi kapatmanin en kolay yolu kemeri takmak :) saygilar ve emniyetli surusler dilerim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar emniyet kemeri takın, zor değil. Golf sayesinde hayırlı bir alışkanlık edinmiş oldum. Dın dın dın sesinin çınlaması sebepti belki ama şimdi otoparkta yer değiştirirken bile takıyorum.

Kemer uyarısı olmayan şirket aracında da takıyorum. Nasıl başlanırsa öyle gidiyor. 

Sadece iyi bir öneridir, kodlama yapan arkadaşlarıma saygım sonsuz.

Kemersiz gaz pedalına bile basmam 

İnsan kendini camdan uçacakmış gibi hissediyor yahu.? Ki ortalama yüzde elli sizi hayata bağlar kaza anında.Allah muhafaza...

@Umut hocam R konusunun sıkı takipçisiyim.Bu R da cc gerçektende opsiyon olabilir yada konmayabilir çünkü araç farklı bir boyutta.yalnız emniyet kemeri rally tipi sağdan soldan getirip ortada sbtlemeli olsa müthiş olurdu.

golf6 satıldı.

@Umut hocam R konusunun sıkı takipçisiyim.Bu R da cc gerçektende opsiyon olabilir yada konmayabilir çünkü araç farklı bir boyutta.yalnız emniyet kemeri rally tipi sağdan soldan getirip ortada sbtlemeli olsa müthiş olurdu.

golf6 satıldı.
CC opsiyonel zaten 500 lira 

Otobanda ihtiyaç oluyor Radara yakalanmamak adına 

Gösterge ve ambiyans mavi olduğu için kemerler veya dikişler mavi olabilirdi 

95 senesinde yolcu koltuğunda geçirdiğim trafik kazasında taktığım emniyet kemeri vesilesiyle şu anda bu satırları sizlerle paylaşma imkanı bulan birisi olarak emniyet kemerinin ne kadar hayati olduğunu buradan bir kere daha belirtmek isterim. Takmayan arkadaşlarım için söylüyorum, alışkanlık haline getirmeniz oldukça kısa sürecektir emin olun. Uyarı sesini kapatabilirsiniz elbette ancak canınızın emniyetini almayı kapatmayın lütfen...

Herkese keyifli sürüşler, emniyetli yolculuklar dilerim.

Yolcu koltuğunda oturanlarada zorla kemer taktırması golfun en sevdiğim özelliklerinden birisi

Geri
Üst Alt