2019 comfortline mi ? 2017 higline mı?

Erinj

Üye
İsim
Erinç
Merhaba arkadaşlar araba araştırıyorum sağ sola soruyorum bazı arkadaşlar sıfır comfort al sonuçta sıfır araba,  dsg sıkıntılı 1000 km bile sıkıntı olabiliyor o yüzden sıfır al diyor . Bazı arkadaşlarda higline olsun 2017 olsun diyor ? Fikirlerinizi merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

Servis bakımlı ve garantisi olduğu sürece sorun olmayacaktır DSG. Zaten garanti bitince iyi niyet garantisi de olduğu için alacağınız risk az olacaktır. Donanımsız olmasındansa Highline olup 1-2 yaş yaşlı olması iyidir. Aslında günümüz şartlarında Highline bile boş kalıyor ama üstüne donanım eklenebilir sonradan hepsine. :)  

Servis bakımlı ve modifikasyonsuzsa dsg yönünden korkmanız gereken bir durum yok. 2019 comfortline almayın o paraya o donanıma sahip arac almak üzebilir .

@mbonat @AhmetCakmak @KaanU cevaplarınız için teşekkür ediyorum golf hakkında pek bilgim yok o yüzden belki gereksiz sorular soruyorum ama şunuda merak ediyorum evet higline full ama comfortun ışık görüş sürüş konfor paketi olanı alacak olursak higlineden pek bi farkı kalmıyor bi hayalet bi led ışık farkı kalmıyor mu? Bu saydığım farklar dışında daha çok fark var mı ? 

@mbonat @AhmetCakmak @KaanU cevaplarınız için teşekkür ediyorum golf hakkında pek bilgim yok o yüzden belki gereksiz sorular soruyorum ama şunuda merak ediyorum evet higline full ama comfortun ışık görüş sürüş konfor paketi olanı alacak olursak higlineden pek bi farkı kalmıyor bi hayalet bi led ışık farkı kalmıyor mu? Bu saydığım farklar dışında daha çok fark var mı ? 
Başlıca farklar şu şekilde:

Katlanır ayna

Basic led farlar

Kayan Stoplar

17 Dijon jant

Hayalet ekran

Arka 3 cam karartılmış 

Büyük ekran multimedia 

Cruise Control 

Far ve yağmur sensörü kararan ayna

Işık görüş ve sürüş konfor paketi aldığınızda son 3 donanım geliyor arka 3 camada cam filmi yaptırdığınızda o da listeden çıkar . Geriye kalan 5 donanım farklı .  O kadar para verdikten sonra halojen farla gezmek istemem açıkcası .  Görünüş olarak ciddi fark ediyor .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende 2017 comfortline dan 2018 highline a geçiş yaptım . Fotoğraf duruş farkını açıklar ..   Altakinin parasına üstekini alıyorsunuz bence bir düşünün derim :)  Comfortline çok severek bindim donanım olarakta oldukça yeterli fakat bence o paraya comfortline alınmaz.

Ekli dosyayı görüntüle 22063Ekli dosyayı görüntüle 22984

@mbonat sıfır arabanın kokusu bile yeter düşğncesindeydim aslında ama görüdğüm kadarıyla yazılanlardan anladığım kadarıyla higline daha sıcak gelmeye başladı . Ama düzgün higlineda 160 aşağı yok ya . Siz kaç liraya aldınız hocam

@mbonat sıfır arabanın kokusu bile yeter düşğncesindeydim aslında ama görüdğüm kadarıyla yazılanlardan anladığım kadarıyla higline daha sıcak gelmeye başladı . Ama düzgün higlineda 160 aşağı yok ya . Siz kaç liraya aldınız hocam
Ben 1-1.5 ay önce 141 e aldım 1.4 tsi dsg cam tavan hatasız . Bütcenizi söyleyin bir sahibinden araştırması yapalım .

Geri
Üst Alt