Bayilerin verdiği son fiyatlar nedir?

Erinj

Üye
İsim
Erinç
Merhabalar arkadaşlar bayilerden fiyat alan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ona göre en ucuz fiyat veren bayilere yönelebiliriz

@Erinj ankarada 1.6 tdi dsg comfort 156 bin 1.0 tsi dsg highline için 180 bin fiyat aldım 2 gün önce

cam tavan içinde 5.100 demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam

@brt06 teşekkür ederim peki bu 156 binlik fiyatta sürüş konfor paketi ışık görüş paketi 8 inç ekranlı modelde mi verdiler ? 1.6 higline için fiyatı sormuşmuydun hocam

@brt06 onların verdiği fiyat mı pazarlık yaptın mı fiyat üzerinden kaç düşerler acaba son bi bilgin var mı?

Yazan arkadaşlar da olacaktır ama tek tek bayileri arayıp fiyat almak en iyisi. Bazen büyükşehirlerde, bazen de anadolu şehirlerinde güzel fiyatlar alınabiliyor.

@AhmetCakmak hocam telefonda fiyat almak bana mantıklı gelmiyor pek çünkü bayileri günde 1000 kişi arıyor sonuç olarakta bayilerdeki başından sağmak adına gerçekçi fiyat vermeyebiliyor. Yüz yüze görüşmek daha gerçekçi geliyor bana . O yüzden yüz yüze görüşen farklı şehirdeki arkadaşların aldığı fiyatlar sanki daha gerçekçi belkide abartıyorum bilemem ama ☺️ 

@Erinj Hocam dediğiniz şekilde de elbette uygun fiyat alınabilir ama aramak da şart. Çünkü bazen marka havuzundaki araçlardan bayiler fiyat veriyor ve bu yüzden hepsi aynı fiyatları verebiliyor gidince. İki şekilde de fiyat almak faydalı olacaktır. Zaten aradıklarınız içerisinde en uygun fiyatlı olanla tekrar görüşme yapıp ciddi olduğunuzu belirtince masa başı indirim kadar indirim yapabiliyorlar.

@Erinj hocam standart donanım için sormuştum. verdikleri  indirimli fiyatlar söylediğim gibi yüz yüze konuşunca biraz daha ineceklerdir. 1.6 tdi için özel bir fiyat demişlerdi.

Geri
Üst Alt