Jump to content

zaganos

2015 Manuel Highline 11.000 km de (Fiyat güncellendi)

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2015 Model Golf Highline Manuel Vites

Boya ve değişen: yok 

Fiyat: 120.000 (tavsiyeleriniz üzerine güncelledim)

sahibinden link: Öğretim Üyesinden 11.000 Km de Hatasız, Servis Bakımlı, Orijinalİlan No: 724975885
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretim-uyesinden-11.000-km-de-hatasiz-servis-bakimli-orijinal-724975885/detay

Tavsiyeniz ve yorumlarınıza binaen fiyatı güncelledim. Forum üyesi Arkadaşlara da kolaylık sağlayacağım  iyi günler  

FOTOĞRAFLAR:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam kimse yanlış anlamasın size ya da aracınıza lafım yok ama tavsiye üzerine fiyatın 120 olması dikkatimi çekti,geçen hafta 18” jantlı metalik renkli hatasız çiziksiz 35bin kmde ki araç 100e satıldı nasıl bu kadar fiyat farklı olabilir anlamadım doğrusu,şuanda internette fiyatlar olduğundan kat kat fazla... dizel otomatik cam tavan highline 2019 model sıfırı 175-180 arası satılıyor

Golf835 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Duhansahin yazdı:

Hocam kimse yanlış anlamasın size ya da aracınıza lafım yok ama tavsiye üzerine fiyatın 120 olması dikkatimi çekti,geçen hafta 18” jantlı metalik renkli hatasız çiziksiz 35bin kmde ki araç 100e satıldı nasıl bu kadar fiyat farklı olabilir anlamadım doğrusu,şuanda internette fiyatlar olduğundan kat kat fazla... dizel otomatik cam tavan highline 2019 model sıfırı 175-180 arası satılıyor

Est. Ama kaç lira fiyat yazmamı istersiniz anlamadım? 120 den yüksek bir fiyat yazmıştım fazla olduğunu söyledi buradaki arkadaşlar ben de güncelledim. Referans verdiğiniz araç 35.000 km de. Arada 25.000 km fark var. Ben aracıma sıfır fiyatı istemiyorum, 35000 kmde araç fiyatı da istemiyorum. Buna benzer tartışmalar bir önceki konuda çok yaşandı. İkinci el piyasası maalesef böyle. Fakat alıcı iseniz yardımcı olurum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Duhansahin merhaba 24 temmuzda 2019 sıfır highline 1.6 TDI dsg 0 km cam tavan 160 bine aldım. Fiyatlar uçmuş durumda. 2 ay önce almış olsaydım 150 bine alınabiliyordu. Ne dolar ne borsa ne altın. Tek yatırım golf 😀 

Culture33 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@zaganos hocam diyeceğim o ki bence yinede fala fiyat 25bin kmde 20bin tl mi fiyat farettiriyo ayrıca dediğim araçta 18'' jant ve metalik renkte vardı.neyse bana laf düşmez hayırlı satışlar hocam,yanlış anlaşılacak bişe dediysem kusura bakmayın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Favorilerimde var bitane 2015 60bin kmde Orjinal durban jantlı hatasız 105900 yazmış aylardır duruyo

Şahısı bizzat tanımam ama sadece vag grubu araç satıyor ve her aracı uzun süre ilanda kalıyor boya değişen olmuyor sanırım araçlarında ama etrafı kötü sanıyorum yoksa bu kadar uzun süre kalmaması lazım o fiyatla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bazı siteler ikinci el araç için satış fiyatı belirliyor, örneğin;

Volkswagen, Golf 1.4 TSI BMT Highline Manuel, 2015, Düz, Hatchback/5, Benzin 11,000 Km

Fiyat Aralığı104.000 TL - 108.500 TL

Aracın Değeri106.250 TL

tarihinde ahmet306 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabam.com aracın gerçek değerini güzel hesaplıyor. Araç alırken hep ordan hesaplayarak almıştım. Herkes orada çıkan fiyatın üstüne biraz da pazarlık payı koyarak ilanı yayınlasa piyasa bu kadar ölü olmaz diye düşünüyorum.

Musdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, agacmalzeme yazdı:

Kendi aracım 56 binde arabam.com uygulamasında km sini 15 bin yazdım fiyat farkı 5 bin TL çıkardı. Sarı sitede fiyatlar uçuk. Birde birşey soracağım 2.elde sunroof kaç TL fark ettirir. 

Aracın fiyatına göre farklılık gösterir fakat ben büyük konuşmayayım sunroofsuz highline almam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Duhansahin yazdı:

@mbonat dedi ve aldı :) ne zaman büyük konuştuysam başıma gelmiştir :)

Hocam hiç sormayın ya aynı durum bendede var 😊 ne zaman birşeye laf söylesem yapmam desem yapıyorum başıma geliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, agacmalzeme yazdı:

@mbonat sizce 10 bin TL oynar mı

Hocam 2018 model golf 1.4 tsi highline dsg hatasız cam tavan 150-160 civarına gidiyor aynı özellikte cam tavansız arabalar satılmıyor aylardır ilandalar istedikleri fiyatta 140 civarı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...