Discovery pro medya navigasyon harita guncellemesi yardim !!

turgay8268

Üye
İsim
trg
arkadaslar aracindaki navi 2017 surumu internette guvenilir ve wv sitesinde buldugum pro 2019 surumu indirdim usb ile yukleme yapmaya ugrastim olmadi yapabilen yukleyen arkadasimiz varmi 

@turgay8268 Merhaba;

Medya cihazınızda;

Menü-Sistem Bilgisi-Software update ( sistem bilgisi ekranının en altına geliyor üstüne tıklarsanız) yüklenecektir. 

Server'larda uzun süredir sorun var. Navigasyonum yok fakat yinede indireyim birine lazım olursa diye...Tam sonua geliyor hata veriyor. Sağıklı şekilde hiç bir zaman indiremedim. Ne oluyorsa sonunda oluyor.Bende bu durumu VW'nin server'ına bağladım...Çünkü benim tarafımdan hiç bir problem yok. 8GB flash bellek istiyor ben 16GB 'lık takıyorum. Dosya sistemini NTFS istiyor o şekilde biçimlendiriyorum.İnternet deseniz 50Mbps! + sırf o yüzden evdeki bütün kablosuz bağlanan cihazları kapatıyorum...Yok yinede inmiyor.

Server'larda uzun süredir sorun var. Navigasyonum yok fakat yinede indireyim birine lazım olursa diye...Tam sonua geliyor hata veriyor. Sağıklı şekilde hiç bir zaman indiremedim. Ne oluyorsa sonunda oluyor.Bende bu durumu VW'nin server'ına bağladım...Çünkü benim tarafımdan hiç bir problem yok. 8GB flash bellek istiyor ben 16GB 'lık takıyorum. Dosya sistemini NTFS istiyor o şekilde biçimlendiriyorum.İnternet deseniz 50Mbps! + sırf o yüzden evdeki bütün kablosuz bağlanan cihazları kapatıyorum...Yok yinede inmiyor.
dostum ne indirmek istedigine emin degilim yani demek isgedigim 8 gb istiyo 16 taktim demenden dolayi cikardim bu sonucu bence kart yetersiz benim indirmek istedigim dosya 25 gb boyutta

Uğraşmayın bunlarla cep telefonunuzdan Yandex ya da Google mapsi açın bakın keyfinize

Senmi karar veriyorsun talih durumuna, ben fikrimi yazdım beğenirsin ya da beğenmezsin . Beni ilgilendirmiyorsun. @Negatiwe

Moderatör tarafında düzenlendi:
Senmi karar veriyorsun talih durumuna, ben fikrimi yazdım beğenirsin ya da beğenmezsin . Beni ilgilendirmiyorsun. @Negatiwe
arkadaslar tartismaya luzum yok kirici olmak gerine yapici olursak bu sitenin bir anlami olur yoksa herkes fikrini soylemekle ozgur ama gelen bir elestiri yada kirici olmayan bir soze karsida bu sekilde davranmak hos olmaz sen kendi fikrini soylemissin arkadasta kendi fikrini yazmis bunda bi durum yok yani ayrica bu konuda bende sana bisey diyim aracta nqvigasyon varken sahsen cep tlfnununy kullanmak bir cok insan istemez diye dusunuyorum onca para verip aliniyo bu araclar sonucta uzerinde navi destegiyle aliyosunuz  guncelleme gelince bir avuc para isteniyor bu sacma ustelik garabtisi devam eden bir aractan istemek dahada sacma aonuc itibariyle bu yazilim internet sitesinde bedva olarak indirilip yuklenen birsey fakat yapan yapan var bende yapanlardan bu konuda bir yardim istedim hepsi bu 

Aferim hadi şimdi git admine şikayet et mahallede dayak yiyince abisine koşan çocuklar gibi hadi bakalım
Senin seviyene inmeyeceğim. Çünkü abin yaşındayım. 

Böyle bitirim bitirim üslupla konuşmak yerine, forum kurallarına uymayı denesen sorun olmayacak.

Geri
Üst Alt