COMİNG HOME ÖZELLİĞİNİ KAPIYI AÇMAKLA OTOMATİK DEVREYE SOKMAK (FAR SENSÖRÜ OLAN ARAÇLARDA)

@Orhan evet hocam olmus. Hava karardiginda calisiyor kodlama.  Ben aslinda gece gunduz her kapama ve acmada calissin istiyordum ama bu da guzel yani

Merhabalar arkadaşlar . Comfortline aracıma yağmur far sensörü montajı yaptım . Donanımın dğzgün çalışması için kodlamayı yaptık fakat coming / living home kodlaması olmadı . Media ekranında  her ikiside çıktı ama tıklayıp aktif edilmiyor donamın desteklenmiyor gibi bir uyarı verıyor. Sebebi nedir yardımcı olurmusunuz 

Merhabalar arkadaşlar . Comfortline aracıma yağmur far sensörü montajı yaptım . Donanımın dğzgün çalışması için kodlamayı yaptık fakat coming / living home kodlaması olmadı . Media ekranında  her ikiside çıktı ama tıklayıp aktif edilmiyor donamın desteklenmiyor gibi bir uyarı verıyor. Sebebi nedir yardımcı olurmusunuz 
Coming leaving için hangi kodları uyguladınız

Ben kodlamadım bir arkadaşım kodladı ama problem ışık ayarlarını fabrıka ayarlarına sıfırlama yapmadığımız içinmiş , yapınca düzeldi. Teşekkür ederim ilgilenip dönüş yaptığın için 

Bu özelliği aracı aldığımda açtırmıştım ancak kapı açılınca aktif oluyor ben kablo edindim 17.8.0 ancak herşey tamam ama (1) comfort lighting coming home select verbaustatus yazan yeri bulamıyorum listede çıldırıcam 2 saat uğraştım kontak kapanınca yansın istiyorum bulamadım.

Birde şu problemle karşılaşıyorum gezinirken

cd3e20bf5a83c4602049f90e2aa8e05a.jpg
bu çıktığında sadece uzun kodlama bölümü aktif oluyor sürekli çıkıp giriyorum sayfaya bu çıkmadığında şifreyi girip işlem yapabiliyorum yardım edebilirseniz çok mutlu olurum.

Son bir soru affınıza sığınarak her alanda şifre 31347 değil mi yoksa her bölümün farklı şifresimi var ? Bazı yerlerde şifre hatalı diyor.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bu özelliği aracı aldığımda açtırmıştım ancak kapı açılınca aktif oluyor ben kablo edindim 17.8.0 ancak herşey tamam ama (1) comfort lighting coming home select verbaustatus yazan yeri bulamıyorum listede çıldırıcam 2 saat uğraştım kontak kapanınca yansın istiyorum bulamadım.
Birde şu problemle karşılaşıyorum gezinirken

cd3e20bf5a83c4602049f90e2aa8e05a.jpg
bu çıktığında sadece uzun kodlama bölümü aktif oluyor sürekli çıkıp giriyorum sayfaya bu çıkmadığında şifreyi girip işlem yapabiliyorum yardım edebilirseniz çok mutlu olurum.

Son bir soru affınıza sığınarak her alanda şifre 31347 değil mi yoksa her bölümün farklı şifresimi var ? Bazı yerlerde şifre hatalı diyor.

Hocam burası instrunents bölümü. Burada adaptasyonluk pek iş yok zaten. 9 central elektronikte sizin aradığınız

Hocam burası instrunents bölümü. Burada adaptasyonluk pek iş yok zaten. 9 central elektronikte sizin aradığınız

onda problem yok yusuf hocam 9 da aradım o  uzuuun listenin içinde bulamadım problem orada yanlış biryerde dolanmadığımı düşünüyorum ama bulmanın kolay bir yolu var mı acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu coming home u kapi acilinca yansin diye otomatik kodladim fakat zifiri karanlikta calisiyor elimi sensore kapadigimda bastirdigimda calisiyor baska bi ayari falan var midir acaba

Dostlar selamlar ben bu ozelligi actim fakat kapatmak istiyorum. ( eski ayarina donduremek istiyorum. ) Yardimci olur musunuz ? Bu arada aracimda far sensoru bulunmamakta.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de bu özelliği açtırdım, çok işe yarar mı bilmiyorum. Karanlık gecelerde işlevsel olacağı kesin. Far sensörüm yok bu arada.

Bu özellik hakkında şunu yazmak istiyorum.

Kontağı kapattıktan sonra, kapıyı açmadan önce eğer bir süre içeride oyalanırsanız (örneğin: 30 snden daha fazla)

Kapıyı açtığınızda farlar yanmıyor.

Eğer o an ihtiyaç varsa kumandadan kilit açma butonuna basıyorum açıyor ışıkları.

Geri
Üst Alt