Geri viteste aynanın aşağıya inmesi

Tamam hocam şükür hallettim laptopunda şarjı bitti tam zamanında yetişti
emoji4.png
Gerisi gelir hocam ;)

@lemoncuma  hocam merhaba security acces kodunu bulabildinizmi golf 6'tınız için, ben 00028 ve 01357 gibi kodlar buldum ama kabul etmedi

Ben bu kodlamayı yaptım forumada sordum araştırdımda ama yinede bir sonuca varamadım. Geriye taktığım zaman ayna çok az bi miktar aşağıya iniyor,yeterli olmuyor yani. Daha fazla aşağıya indirirsem orjinal konumuna döndüğünde biraz daha aşağıyı gösteriyor bu sefer. Umarım anlatabilmişimdir.

Ben bu kodlamayı yaptım forumada sordum araştırdımda ama yinede bir sonuca varamadım. Geriye taktığım zaman ayna çok az bi miktar aşağıya iniyor,yeterli olmuyor yani. Daha fazla aşağıya indirirsem orjinal konumuna döndüğünde biraz daha aşağıyı gösteriyor bu sefer. Umarım anlatabilmişimdir.
Gayet iyi anlattınız Hocam, kodlama ile açılan araçlarda malesef böyle bir sıkıntı var. Bende de mevcut bu sorun, kodlama açtığım/açılan araçlarda da mevcut.

@fcsrn Youtube da kodlama ile açılan leonlar falan var onlarda normal çalışıyor hocam. Nasıl yapsak acaba,hiç işime yaramıyor kullanamıyorum.

@fcsrn Youtube da kodlama ile açılan leonlar falan var onlarda normal çalışıyor hocam. Nasıl yapsak acaba,hiç işime yaramıyor kullanamıyorum.
Değerli Hocam;

İşin sırrı kodlamayla açılabilmesinde değil aynada bulunan bir hafıza modülünde.

hafızalı aynalar diğer aynalardan farklı bir ürün koduna sahip, dolayısıyla bu eyleme başlansa bile ayna hangi hareketi neye kadar yapacağını bilemiyor.

Hocam ben çözümü şöyle buldum. Normal pozisyonda ki ayarına göre ayarladım ama az bişey aşağı doğru ayarladım. Yani aynanın orta noktası direk arkayı değil de çok hafif yere bakıyor ama trafikte sorun yaratacak biçimde değil. Park ederken felan da aşağı iniyor ama tam değil, tam inmesi gerekenden az bi yukarı pozisyonda kalıyor, yine işime yarıyor ama tam performanslı olarak değil. Şuan için aklıma bişey gelmedi bundan başka.

@fcsrnaynı sorun yeni aldığım 2014 comfortlineda mevcut. geriye taktığımda çok az aşağı iniyor, yetersiz kalıyor. daha önceki 2013 midline plusta bu özelliği açtırdığımda daha çok aşağı iniyor ve iyi çalışıyordu. bazende arada bir takılma oluyordu, vitesi ileriye takınca aşağıda kalıyor,normal konumuna dönmüyordu. sanırım bu gizli özellik çok sağlıklı çalışmıyor.

@skysoblue85

Değerli Hocam;

İnce Detay denince bu konuda Kıymetli Ali Üstadımı davet edelim. @forzaGilles

Yedek parça listesinde elektrikli katlanır olmayan hafizalı ayna olarak da geçer.

Bulamadım şu an..

@skysoblue85

Değerli Hocam;

İnce Detay denince bu konuda Kıymetli Ali Üstadımı davet edelim. @forzaGilles

Yedek parça listesinde elektrikli katlanır olmayan hafizalı ayna olarak da geçer.

Bulamadım şu an..
Peki farklı bir soru sorayım, çinden otomatik katlanır ayna getirip taksak, bu özellik düzgün çalışır mı o zaman?

Geri
Üst Alt