Geri viteste aynanın aşağıya inmesi

@fcsrn sabah baktım sorun gozukmuyor r ye alıp geri vitese taktım biraz ben aşağı indirdim sonra kontagı kapatınca eski konumuna geldi ayna.

Merhabalar golf7de geri vitese taktığınızda aşağıya inen sağ aynanın tekrar eski haline gelme süresini veya aracın hızına bağlı dönüş ayarini degisirebilecegimiz kodu bilen va mı?

Merhabalar golf7de geri vitese taktığınızda aşağıya inen sağ aynanın tekrar eski haline gelme süresini veya aracın hızına bağlı dönüş ayarini degisirebilecegimiz kodu bilen va mı?
Muhammed hocam belki bilir. s=clever

@MSE

Moderatör tarafında düzenlendi:

Muhammed hocam belki bilir. s=clever

@MSE
Hocam var diye biliyorum ancak yerini hatırlayamadım. Ama onu değiştirince aynanın eski konumuna dönmesi, park sensörlerinin kapanması, kapıların otomatik kilitlenmesi gibi işlevler için de hız ayarı değişiyordu diye hatırlıyorum. 

Arkadaşlar aracımdaki geri vitese takınca aynanın inmesinden sonra eski haline gelme hızını nereden ayarlarız diye sormuştum. Biraz inceleyince aracın hızının 15km geçtikten sonra kapıları kilitleyip aynayı eski haline getirdiğini gördüm. Şimdi biz Vagcom ile bağlantı yaptığımızda kapıların kilitlenme hızını nereden ayarlayabiliriz? TEŞEKKÜRLER

Arkadaşlar aracımdaki geri vitese takınca aynanın inmesinden sonra eski haline gelme hızını nereden ayarlarız diye sormuştum. Biraz inceleyince aracın hızının 15km geçtikten sonra kapıları kilitleyip aynayı eski haline getirdiğini gördüm. Şimdi biz Vagcom ile bağlantı yaptığımızda kapıların kilitlenme hızını nereden ayarlayabiliriz? TEŞEKKÜRLER
Muhammed hocam kapı kilitleme hızı vag.com ile ayarlanabiliyor mu? ben bilmiyorum böyle birşey.

@MSE

Muhammed hocam kapı kilitleme hızı vag.com ile ayarlanabiliyor mu? ben bilmiyorum böyle birşey.

@MSE
Öyle bişey vardı diye hatırlıyorum ancak geçenlerde baktım göremedim Orhan hocam. Eskisi gibi saatlerce arabaya bağlanıp kurcalayamıyorum  hızlıca bakmıştım belki atlamışımdır :)  İlk fırsatta detaylıca bakmaya çalışacağım hocam. 

arkadaşlar highline paket içinde mi kodlama yaptırmak lazım 

arkadaşlar highline paket içinde mi kodlama yaptırmak lazım 
Geri vitese taktıktan sonra aynayı R konumuna getirirseniz ayna aşa inecektir. Size uygun pozisyona getirip bu şekilde kulllanabilirsiniz.
Ben o şekilde kullanıyorum.

Geri vitese taktıktan sonra aynayı R konumuna getirirseniz ayna aşa inecektir. Size uygun pozisyona getirip bu şekilde kulllanabilirsiniz.
Ben o şekilde kullanıyorum.
R konumuna bakmadim hic kardes tesekkur ederim burazdn deneyecgim

Bu kodlamayı tiguan'a yapacaktım fakat bir modül eksikliğinden dolayı düzgün çalışmadığını okudum burada. Acaba araçta bu modülün olup olmadığını nasıl anlayabiliriz ?

@fcsrn

Bu kodlamayı tiguan'a yapacaktım fakat bir modül eksikliğinden dolayı düzgün çalışmadığını okudum burada. Acaba araçta bu modülün olup olmadığını nasıl anlayabiliriz ?
[mention=22]fcsrn[/mention]
Yapın hocam. Düzgün olmazsa geri alırsınız. Midline içinde düzgün olmuyor demişlerdi. Enn iyi midlinda çalışıyor

Arabam comfortline, ayna geri yukari cikarken hep tepeye cikiyor hic eski seviyesine donmuyor. Yok mudur bunun bir yolu acaba?

Geri
Üst Alt