Direksiyon ayar mandali hakkinda yardim.

fanajal

Katılımcı Üye

İsim
Musti
Selam arkadaşlar.Bugun onemli bir isim cikti aracimin anahtarini amcama verdim 10 metre cekmek zorunda kalmis araci hemden de direksiyonu ayarlamis fakat bandali yukari kaldirmamis acaba bir sorun olurmu o sekilde kullanmanin.Cok sinir oldum nerden verdim anahtari...

Sürüş esnasında tehlikeli bir durum hocam ama mandalı kilitlemediyse problem olmaz. 

@Recep Gül Kilitlememis iste mandal aşağıda öyle duz aşağı salmis araci on metre falan bende aracın koltuguna bir oturdum evvah dagildi direksiyon dedim.Ama gedim az once baya birsey yok😊 Teşekkür ederim.

Tavsiyem araç hareket halinde iken direksiyon ve koltuk ayarı yapılmaması. Bi arkadaşım bu yüzden airbag lambası yaktı söndürene kadar canı çıktı

At avrat silah kimseye verilmez atımız golfumuz sakınmak değil şoförü olur ülkenin bi ucuna götürürüm ama vermem...

2011 de çok samimi olduğum arkadaşım uyurken kardeşi arabasını alıyor yaya ya çarpıyor 2 kişi hayatını kaybediyor ruhsat sahibi de olmak üzere çok çektiler halan daha çekiyorlar...

o yüzden anahtar cebinizde kaldın kafanız rahat olsun bence :)

almam vermem demem büyük konuşmam Allah lazım etmesin fakat mümkün olduğu kadarıyla ihtiyacım olursa taksi bana ihtiyacı olan olursa şoför olurum sakınmak değil yanlış anlaşılma olmasın da saygılar...

@caglar_61 Sağolun teşekkürler.Baaya gezdim bir sorum yok.10 metre ya cekmis arabayi baskasini otoparkinin önündeydi...Akil oldu bana...

Arabalarımız bizim için değerli seviyoruz otomobilleri eyvallah. Ama bu araçlara çok fazla değer verip de çok sevdiğim yakınımı da kırmak istemem. Hepsi bir çuval cıvata değil mi? Onlarla ilgilenmek hobimiz olsa da İnsan üstü değer vermemek gerek diye düşünüyorum. Amcanız dalmıştır unutmuştur mandalı kapatmayı. O halde 10 metre kullanmayla birşey olmaz merak etmeyin. 10 metre çekilen bir araç için bu kadar evhama gerek yok sonuçta amcanız.

@Emergency Hocam çok haklısınız benim korkum hani sonuç ta direksiyon hizli giderken bir şey olur ailemle kaza riski olarak endiselendim... Yerden göğe kadar haklısınız.

Kim aracı kullanırsa kullansın önce güvenlik. Bu sebeple yaşanılan sorun nedeniyle kalp kırmamışsınızdır umarım, eğer böyle bir durum varsa gönül almak en önemlisi.

@yavuzbattal Hayir dostum kesinlikle haberi bile olmadi🙈İnsan kafasina taktiği seyi burada paylaşınca rahatliyor.Sizlere ve bu foruma cok teşekkürler.

boy farkı olarak koltuğu ayarlamak

yada görüş için aynaları ayarlamak 

anlarım da

direksiyonu ayarlamak nedir ki🤔

Geri
Üst Alt